Wpis z mikrobloga

Pyszne.pl - 30 złotych taniej za zamówienie

//Zaplusuj wpis to Cię zawołam do następnej promocji Pyszne.pl

takie fajne cudo znalazłem jak tak taniej zjeść w sumie to za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez serwis Picodi można odebrać 30 złotych zniżki, 10 złotych za rejestrację oraz 20 złotych za skorzystanie ze specjalnej promocji w Pyszne.pl.

W komentarzu screen gdzie pytałem mirka czy dostał mówi, że tak, ja dopiero dzisiaj będę zamawiał ale się dziele. Ogólnie to promocja działa do 19 grudnia lub do wykorzystania jej przez 10 tysięcy osób.
Opis jak uzyskać jest na stronie

#pysznepl #pyszneplkodyodlubiekiedy #pyszne #pysznekodyodlubiekiedy

Źródło newsa

PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje 1579 mirków () Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami, HBO Go, Flixbus, a nawet na odebranie gotówki na konto etc.
LubieKiedy - Pyszne.pl - 30 złotych taniej za zamówienie

//Zaplusuj wpis to Cię za...

źródło: comment_1639666528BbftmpOBMCsjaqiU5lv6xo.jpg

Pobierz
  • 14
@Miecz12: nie wypłacili ci? Mirek komentarz wyżej mówi, że działa i dostał. Nigdy na #kodyodlubiekiedy nie wrzucam scamowych rzeczy, pierwszy raz chyba publikuje coś co jeszcze nie sprawdziłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale mało czasu zostało do końca promocji więc wrzucam na podstawie rozmowy
@LubieKiedy: odrzucili, zresztą chyba na peperze też pisali że oszukują, może miałem pecha, może coś źle zrobiłem, ale zamawiam z cb już od lat i nigdy nie miałem odrzuconego np z goodie
@LubieKiedy: Ja tam nie wiem czy to wina adblocka była, bo wyłączyć wyłączyłem na picodim ale nie naliczyło mi mojego zamówienia z pyszne tak samo 10 zł nie zyskałem powitalnych. Specjalnie większe zamówienie wziąłem by dostać ten cashback 3 dychy i zapłacić 25 zł, a tak to jeb 55 zł bo kupiłem syf D: