Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem. Anon lvl 25, mam dziewczynę, ona lvl 22. Jesteśmy razem pół roku, niby się dogadujemy i nie kłócimy, nie mogę jej zbytnio nic zarzucić żeby była jakaś jeb****a ale:
- mam wrażenie że po pół roku związku jej nawet nie znam, ona praktycznie nie ma zainteresowań, nic nie robi oprócz paznokci i oglądania tik toków (choć pusta nie jest, da się z nią porozmawiać na rozne tematy, to była jedna z rzeczy która mnie do niej przyciągnęła na początku), studiowała ale jej nie wyszło czy cos.
Nie znam jej rodziny, znajomych praktycznie. Nie wiem nic o jej byłych, problemach etc. Zasadniczo tylko się spotykamy, oglądamy Netflix's i ruchamy, ona nie ma żadnych potrzeb ani ambicji. A łóżku okej ale bez fajerwerków, jak z resztą w sumie - średnio.
Nie czuję się jakoś mega przytłoczony związkiem ale widzę że zasadniczo nie jestem zakochany, lubię się z nią widywać ale nic poza tym. Ona w sumie też na spotkania jakoś nie naciska, boje się że to za długo przeciagne i złamie jej serce. Nigdy nie powiedziałem jej kocham cię, ona mi raz jak była pijana ale nie odpowiedziałem.

Byłem 2 Lata w toksycznym związku w ktorym dziewczyna gdy założyłem nie ten plecak jaki ona chce potrafiła się obrazic na cały dzień i w sumie na początku mi pasowało, że tej pasuje wszystko cokolwiek bym nie zrobił. Nie chce jej skrzywdzić i sam nie wiem co robić, co wy na to? #zalesie #zwiazek #rozowypasek #niebieskipasek #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61baa8c9ddfc93000ae05684
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 1
  • Odpowiedz