Wpis z mikrobloga

ALE BĘDĘ TERAZ SZKALOWAŁ MEDIA MARKT
W poniedziałek na ich stronie pojawiło się kilka zestawów - 3 z nich miały dodatkowego pada, 2 gry i stację ładującą - cena 3329 zł.
Dokładnie wczoraj po południu, ceny tych zestawów zostały zmienione na 3499 zł. Dzisiaj wchodzę na ich sklep i co?
Dokładnie te same zestawy mają cenę 3359 zł i pisze, że to PROMOCJA z 3499 zł, a obok na czerwono świecie się TANIEJ O 140 ZŁ.

Media Markt - sklep robiący z ludzi idiotów.

PS. Nie chodzi mi nawet o zawyżoną cenę PS5, którą rynek wykreował, ale o praktyki tego sklepu, które wołają o pomstę do UOKiK.

#ps5 #mediamarkt #konsole #zakupy #promocje #ps4
Pobierz gry-sa-sztuka - ALE BĘDĘ TERAZ SZKALOWAŁ MEDIA MARKT
W poniedziałek na ich stronie p...
źródło: comment_1639645878xjTwYSiDCA2ckOY8pDqfCP.jpg
  • 14
W Euro to ogólnie było śmiesznie, bo tam kartki z cenami zmienialiśmy codziennie. Produkt który kosztował przykładowo 999pln dnia następnego kosztowal już 1199pln przekreślone na 999 z dopiskiem 200pln taniej. W grudniu to już w ogóle komedia, niby promocje.. A w 90 procentach ten sprzęt jest sprzedawany w promocyjnej cenie która czasami przewyższa cenę normalna którą miał w listopadzie. Jak widać takie zabiegi to dobry biznes, bo do połowy grudnia gdzie jest
@byksi: Szczerze nastawiałem się, że w grudniu będzie większa dostępność PS5, bo tak wynikało z przecieków o produkcji i ogromnych transportach konsol. No i czekałem też na wypłatę. Gdyby nie to, to pewnie bym kupił wcześniej - choć wydaje mi się, że na jesieni było jeszcze gorzej, coś tam patrzałem i praktycznie żaden sklep nie miał PS5, a jak już to 1 zestaw.
@okatp: Tutaj to szczerze bym pierwszy raz