Wpis z mikrobloga

@elzevir: akurat linkiewicz ma dobry kontent. Z małego grubego ćpunka zmieniła się w mega wysportowaną abstynentkę która ćwiczy fizycznie codziennie, nie inprezuje, widać ogrom pracy jaki włożyła w tę przemianę. Jest dosłownie zupełnie innym człowiekiem niż na początku. Poza tym zrobić karierę na "z tym się ruchałam (...)" i po kilku latach nadal trzaskać z tego hajsy to nie w kij dmuchał. Jest przykładem, że da się wyrwać z praskiej patologii.
@Pierorzek: Tobie chyba sufit się spadł na głowę.

Wyobraź sobie że są też osoby które chodzą po 5 dni w tygodniu na siłownię, trenują ciężko i jednocześnie pracują na etacie. W dzisiejszych czasach to żaden wyczyn. Zbudowanie sylwetki to kwestia kilku lat, a zrzucenie tłuszczu to kwestia roku.

To żadne osiągnięcie jak można temu poświęcić cały dzień. To jej jedyna aktywność na codzień, w dodatku ona może to traktować jak pracę
@little_muffin: przecież nawet nie wiesz jaki ma kontent. Polecam filmik niżej

@Razzish: @wafel93: skoro to taki żaden problem to czemu przegrywy nie chodzą na siłownię 5dni w tygodniu skoro są bezrobotne? Tu jest przykład człowieka, który szuka rozwiązań a nie wymówek. Nie chodzi tylko o przemianę fizyczną ale też mentalną. Poza skonczeniem z imprezami o czym pisałem wczesniej, linkiewicz wróciła do nauki, niemal przestała przeklinać, zaczęła chodzić do terapeuty,
P.....k - @little_muffin: przecież nawet nie wiesz jaki ma kontent. Polecam filmik ni...
@Razzish: @wafel93: skoro to taki żaden problem to czemu przegrywy nie chodzą na siłownię 5dni w tygodniu skoro są bezrobotne? Tu jest przykład człowieka, który szuka rozwiązań a nie wymówek. Nie chodzi tylko o przemianę fizyczną ale też mentalną. Poza skonczeniem z imprezami o czym pisałem wczesniej, linkiewicz wróciła do nauki, niemal przestała przeklinać, zaczęła chodzić do


@Pierorzek: Tak skończyła z imprezami, wiesz tyle ile ona chce żebyś wiedział.
@Razzish: skończyła czy nie skończyła jej przemiana jest bardzo motywująca. Pokazuje setkom tysięcy osób, że w jak głębokim gownie byś nie był nigdy nie jest za późno na zmianę postepowania. Jak dla mnie bardzo pozytywny przekaz.
skoro to taki żaden problem to czemu przegrywy nie chodzą na siłownię 5dni w tygodniu skoro są bezrobotne?


@Pierorzek: bo są przegrywami-leniami, które wolą zwalić winę na wszystkich poza sobą. Wyjście z przegrywu wymaga jakiejś akcji, tych ludzi to przerasta.
Nie chodzi tylko o przemianę fizyczną ale też mentalną. Poza skonczeniem z imprezami o czym pisałem wczesniej, linkiewicz wróciła do nauki, niemal przestała przeklinać, zaczęła chodzić do terapeuty, naprawiła relacje z matką i siostrą, pracuje nad emocjami...długo można wymieniać. Ale jak zawsze najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy nie znają jej kontentu.


@Pierorzek: co do tego to spoko, fajnie, ale co sobą reprezentuje? Dalej, jaki to typ contentu? Ja podziwiam Skłodowską-Curie,
@Pierorzek: Robi to co jest obecnie na topie. Kiedyś było obciąganie penta, teraz jest bycie fit. Zarabia na kretynach, którzy wierzą w to co robi pod publikę.

@little_muffin: Kolejne uogólnienie, jasne że są takie osoby, ale równie dobrze możemy pisać że wszystkie kobiety to szmaty, wszyscy faceci to dupki a każdy biedak to leń.