Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xemioza: nie wiem czy będzie mi się chciało latać setki razy tylko po to żeby wypadło jakieś gówno - przez lata grałem na dużym serwerze ze zwiększonym dropem i expem i strasznie #!$%@? mi się teraz gra w to resurrected...
  • Odpowiedz
@Zales360: Miało być po staremu tylko poprawa błędów, drobne usprawnienia i grafika, to teraz wyczuli hajs i widzę, że zamierzają mielić tego kotleta od nowa, który nawet w obecnym stanie ma problemy z działaniem ¯\_(ツ)_/¯ Słabo to widzę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@slavoy: no i słusznie - zmarnowaliby potencjał gdyby nic z tym dalej nie robili. Przeprowadzili ankiety i ponad 70% graczy było za wprowadzeniem zmian. D2 nigdy nie było idealne - wręcz przeciwnie, więc przyda się powiew świeżości po kilkunastu latach wałkowania w kółko tego samego. Oczywiście pod warunkiem że ktoś jeszcze ma czas i cierpliwość w to tłuc bo ja już chyba jestem za stary, czekam na D4
  • Odpowiedz
@slavoy: i bardzo dobrze, niech mielą tego kotleta póki jest ciepły. D2 przez te wszystkie lata wciąż miało całkiem sporą społeczność, część się przesiadła na serwery z odami, teraz jest szansa, że wrócą do zwykłego D2. Mam nadzieję, że przy okazji każdego nowego sezonu będą zmiany w balansie zmieniające status quo w mecie.
Co prócz czasu oczekiwania między grami jest problemem z działaniem? Gram raczej okazjonalnie i nie widzę absolutnie żadnych
  • Odpowiedz