Wpis z mikrobloga

mam i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

szkoda że paczkomaty w pobliżu były zajęte i trzeba było trochę dalej podreptać. prezenty tematyczne wpisujące się w kręgi zainteresowań. niestety żadnej gry nie mam która wymaga kostek do gry, ale może się przekonam i kupię jakiegoś RPG. samochodzik Bronco, trochę mniejszy też ten który mam, będzie na półeczkę. ozdoba na choinkę z cynamonu, już wisi, schowała się na zdjęciu. multitool, ogólnie mam swojego Leathermana Surge ale myślę że jakieś zastosowanie dla niego znajdę, może do roweru bo mniejszy jest a nie ta krowa pół kilowa. a świeczka, genialna. bardzo ładny zapach. żona je sprzedaje też czy tylko robi? podziękuj ode mnie

dzięki @Nadaske ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokapake #wykopaka
Pobierz
źródło: comment_1639591689OGraXMtbXNpirOO7bMKpBm.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapache: cieszę się że się podoba paka. Stwierdziłem ze dwa bardzie wartościowe przedmioty będą lepsze niż worek pierdół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
żona robi świece hobbystycznie więc to prototypy, ale wyjątkowo udane. Koniecznie jej przekażę że się spodobał zapach (ʘʘ)
Multitool jest malutki na wyjątkowe sytuacje więc może znajdzie zastosowanie ;)
A zestaw kości i mata może być wykorzystana gdziekolwiek gdzie jakieś rzutu
@Nadaske: Gdzie takie zestawy co maja więcej niż 7 podstawowych kości kupić można? Internety po prostu przeszukać czy jakieś Empiki coś takiego mają?