Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?

#moderacjacontent #moderacjanwykopietogowno

Założyłem oddzielne konto, bo potrzebowałem pomocy ze sprawieniem prezentu mojej dziewczynie, która czasem przegląda wykop, ale tylko mój profil. Sensownie i grzecznie wytłumaczyłem, dlaczego zmuszony byłem zrobić zielonka...

I dostałem #!$%@? bana. Czy was już #!$%@? #!$%@?ło doszczętnie? Jest coś takiego jak "DUCH PRAWA". Nie sprawię tego prezentu bez pomocy dużej ilości anonimowych osób, nie wiem gdzie jeszcze mogę sie udać...

A więc:

DZIĘKUJĘ ZA #!$%@? PREZENTU MOJEJ DZIEWCZYNIE NA ROCZNICĘ ZASRANA MODERACJO
  • 51
  • Odpowiedz
@Groteskowy:

1. Naucz się polskiego i przeczytaj regulamin serwisu w którym założyłeś konto. Wystarczyło NAJPIERW napisać do administracji a potem robić multikonta. Wytłumaczyłbyś co i jak i wszyscy byliby szczęśliwi.

2. Naucz się angielskiego i idź na Reddit. Tam masz dużo anonimowych i o wiele lepiej funkcjonującą moderację.

Uzależniać prezent od widzimisię wykopowej moderacji po której jadą przynajmniej kilka razy dziennie.... To nawet nie wiem jak skomentować ;]
  • Odpowiedz
@Groteskowy: wystarczyło jedynie przed założeniem multi napisać na kontakt, że jest taka sprawa, oznaczylibyśmy je, żeby moderatorzy wiedzieli, że mają nie banować. We wspomnianym wpisie sam przyznałeś się, że masz drugie konto (moderatorzy generalnie nie tracą czasu na ręczne ich wyszukiwanie), ktoś Cię zgłosił i w takiej sytuacji nie mogliśmy postąpić inaczej - skoro mamy powód multikonto, Ty nie napisałeś na kontakt, żeby je oznaczyć to odrzucenie zgłoszenie od użytkownika
  • Odpowiedz
@Groteskowy: Ej no chyba sobie żartujesz, skoro wykryli Twoje multikonto, to znaczy, że moderacja działa bardzo dobrze. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe, więc musiałeś chyba się naprawdę "postarać" i jeszcze masz pretensje.

A jak Ci zależało to tak jak napisał Maciej, mogłeś zgłosić się bezpośrednio do administracji.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Tak, przyznałem i wytłumaczyłem dlaczego taka a nie inna sytuacja. Jaka to różnica, czy zgłoszę to w prywatnej wiadomości do moderatora, czy napiszę o tym publicznie we wpisie? Przecież to jest jedno i to samo, a wasze podejście to jest moim zdaniem za przeproszeniem #!$%@? się i traktowanie regulaminu megadosłownie. I nie rób sobie jaj Maciek, wykopowicze i mirki śmieją się wam prosto w twarz i przyznają do multikont
  • Odpowiedz
@szczepqs: Czyli ten przecinek przed 'że' powinien zostać wyeliminowany. :O Bylam pewna ze to poprawnie napisane jest. W sumie to dzięki! Cale życie w błędzie. T_T :D

  • Odpowiedz