Wpis z mikrobloga

Gdzie te czasy, że o 2:22 szalało się na tagu z komentami o zakrzywionej cambo-rzeczywistości, a i z samym Bolanrenem wchodziło sie w dysputy obyczajowo - polityczne aż wrzało... a teraz co? Bida z nędzą i wszyscy śpią w środku nocy ... parę miesięcy temu nie do pomyślenia, żal. Żeby chociaż Twoje-Ego głos dało, a tu nic, pustka, cisza, melancholia jakaś i sentymenty, eh...

#raportzpanstwasrodka
  • 10
@grubas_ulany: Tak się czasem zastanawiam, po kiego włażę na ten tag... z sentymentu chyba już tylko. I nie do filmów gapcia czy prezia, ale do kilku osób, które tu poznałam, kiedy pół roku temu "wjechałam" na tag, a które mnie na wejściu nie zeżarły do kości ;) Twoje ankiety zawsze mnie świetnie bawiły i w sumie czymś, co mnie tu odrobinę trzyma jeszcze, jest właśnie podobne poczucie humoru, którym legitymuje sie
@Babcia_krzyzowa: ja też w sumie najbardziej odnajduję się w tej formie zabawowej na tagu, wolę z humorem punktować, ale naturalną koleją każdego tagu są nowi użytkownicy i z czasem ekstremelne wpisy. Zdecydowanie potępiam czepianie się i w ogóle odnoszenie się do dzieci aktorów z ekipy kambo. Nie ma żadnego powodu żeby potuszać tu takie sprawy na tagu.
Rzeczywiście też jesteś Seniorką tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS.