Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie drogi wykopowiczów,
Otrzymałem dzisiaj swoją wykopake. Jest mega!
Moim Mirkołajem okazał się @Eustachiusz

Paczka konkretna i wszystkie prezenty w punkcik, a więc po krótce:
-Praska do burgerów - strzał w 10, przysięgam, że w zeszły weekend szukałem w pobliskim centrum handlowym, duka, home&you, wszelkie kerfy i nigdzie nie mogłem znaleźć - to chyba wykopakowa opatrzność (σ ͜ʖσ)
-giereczka kotobirynt - nie słyszałem o niej, ale wygląda na prostą, szybką i satysfakcjonującą w niewielkim gronie a to kluczowe na małych imprezach
-wełniane ciepłe skarpety - to się zawsze przyda, nie tylko w górach, dziękuję!

Oprócz tego: moja ukochana Kinderczekolada w różnych postaciach, ostre papryczki marynowane, ostry sosik i coś na ząb dla mojego sierściucha No i piweczka na zimowe wieczorki ( ͡º ͜ʖ͡º)

A no i bym zapomniał - dostałem także perfumy, bo widzę że trafił mi się jakiś perfumiarz ( ͡ ͜ʖ ͡), niestety zupełnie się na nich nie znam głównym czynnikiem którym się kieruje w przypadku własnych to czy mi się podobają czy nie, a te co mi się podobają daje do weryfikacji mojej różowej, a te perfumy spełniły oba te warunki więc trafiłeś! Dziękuję!

Za całą akcję też dziękuję @wykoPAKA świetnie się bawiłem kompletując oraz otrzymując prezent! Oby tak dalej, do zoba za rok!

#pokapake #wykopaka
Pobierz
źródło: comment_1639502264Pza3SzDBxcF7u9dzamuReg.jpg
  • 4