Wpis z mikrobloga

@Sadaharu: Pewnie tak jak piszesz. Jest o tym zero informacji na necie, a scrapping bazy na lokalnym subiekcie u siebie mi się nie uśmiecha. Jest to bardzo bugogenne i na freelance raczej się tego nie podejmę. Nie wierze, że da się to zrobić raz a dobrze, klient będzie wracał z falą bugów które będę musial robić za frajer

Zrób integrację z subiektem - pięknie brzmi i łatwo dla biznesu, ale kto
  • Odpowiedz
@szmichal: @Sadaharu: potwierdzam - nie dotykać, chyba że dobra kasa i poprawki też płatne. Gówniane API w antycznej technologii (po sql lepiej nie robić bo się posypie przy update).
  • Odpowiedz
@alkb: @Sadaharu: zaczerpnąłem wiedzy u znajomego który ma expa w tego typu rozwiązaniach, za custom integrację do subiekta outsourcingi czeszą od 200 do 500 roboczogodzin łącznie z analizą, developmentem, PM etc. 500h jak robią coś pierwszy raz, 200-300h jak mają w tym doświadczenie (bo np. CRM jest im znany). Podpinanie jakichś zewnętrznych solucji do 50h. To by się zgadzało z moim obrazem jak by to wyglądało
  • Odpowiedz
@stacktrace: subiekt GT. Patrzę na tą Sferę, i ich dokumentacja jest cała w Visual Basicu. Narazie poddałem się przy imporcie tego do projektu .net. udało się, ale sypie wyjątkami związanymi z interopem. Bliżej niż dalej, jest to robialne ale na pewno czasochłonne. Kod VB (ze zimportowanej dllki) jest całkiem spoko ponazywany, gdyby nie setup dałoby się w tym spoko rzeźbić w c#
  • Odpowiedz