Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki.
Szybkie pytanko. Można jakimś cudem dostać VAC bana na grę, w którą się nigdy nie grało. Była ta gra na koncie tylko zakupiona, a konto w żadne sposób nie było powiązane emailem czy numerem tel z innymi kontami? I nigdy w ogóle to konto nie zostało zalogowane na PC tylko przez przeglądarkę? Czyli też nigdy żadna gra nie była tam odpalana.

#steam #vac #vacban
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@extaza161: Przez przeglądarkę to nadal ten sam PC. Ten sam adres IP i tak dalej. Jeśli logowałeś się z tej samej przeglądarki na drugie konto... to zobacz sam co siedzi w ciasteczkach - łatwo to powiązać jedno z drugim.
  • Odpowiedz
@LITWIN: No jakieś właśnie 16 lat temu. Ale za żadną cholerę nie mogę przypomnieć sobie, że miałem komunikat o banie.
Ogólnie mam z tamtego okresu jeszcze 3 konta z pakietem HL i tam wszystko jest ok, nie ma czerwonych napisów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@extaza161:
ale jak rozumiem to ban jest jedynie na to konto - nie przeniósł się na twojego PC?

Nie. Gra zostaje wycofana z konta posiadacza bez dalszych reperkusji. Miałem już kilka takich przypadków (>5, <10). Często można to było trafić kupując gry na portalach pokroju G2A.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LITWIN: Nie zachowuj się jak user elektrody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczyłoby gdyby ktoś mial podobny przypadek i bym się czegoś dowiedział
  • Odpowiedz