Wpis z mikrobloga

@rakujp: A skąd? Ma być jedyne paliwo które nie jest z orlen / lotos to shell V power racing. Reszta jest produkowana w rafineriach Orlenu albo lotos
  • Odpowiedz
@ediz4 nie zmyślam. Dwie z trzech bo Ty nigdy żadnych dowodów nie dajesz.

O mam pomysł. Ja od dawna proszę o paragraf z kodeksu pracy który zabrania odrabiania wcześniejszego wyjścia. Może Ty zaczniesz?

Z wątku gdy wyzywales mnie od debili ( )
  • Odpowiedz
Dwie z trzech bo Ty nigdy żadnych dowodów nie dajesz.


@KakaowyTaboret: xD weź mnie nie rozśmieszaj. Tyle ile ja Ci liczb, wykresów, zestawień dałem to żadnemu innemu betonowi a potem i tak każda dyskusja z tobą kończyła się wywróceniem stołu i pokazaniem języka przez Ciebie. Skończ mnie wołać.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: No i co ten wykres udowadnia?

PS skoro PiS obniżył mi zarobki i stracę dodatek do żłobka to pewnie mógł zabrać hajs TVP xD....

I po raz kolejny ucieczka od tematu w inny. Jakakolwiek dyskusja z tobą to jak gra w szachy z gołębiem.
  • Odpowiedz
Ten wykres udowadnia, że obecnie wydajemy na media publiczne kilkukrotnie więcej niż za czasów PO pomimo kryzysu inflacji i epidemii.


@KakaowyTaboret: W sensie że jak jest kryzys i inflacja operatorzy i realizatorzy w telewizji powinni nie dostawać pensji?

Ten wykres udowadnia, że obecnie wydajemy na media publiczne kilkukrotnie więcej....

Nie bo nie podajesz tam przy okazji jakie straty miała wtedy telewizja publiczna i ile prowadzono programów.
  • Odpowiedz
@ediz4

Nawet że stratami wydajemy kilkukrotnie więcej co mogę udowodnić :-)

Wskaż mi gdzie był taki spadek lub takie straty że wpływy spadły o 2 miliardy ¯_(ツ)_/¯

Argument inflacji mi się podoba wystarczy wzrost o inflacje względem np 2015 xDDD
  • Odpowiedz