Wpis z mikrobloga

  • 0
@Maslacki nie sprawdzaliśmy, po obskoczeniu domow o tym nie myslelismy, dodatkowo nie bylo zadnych ogloszen o poszukiwaniu kotka.

@Samulem ja też, ale jako że mam kolorową kotkę tego oddaliśmy w inne ręce, potrafi strasznie glosno miauczec gdy chce na zewnatrz (moze siebie nie slyszy( ͡º ͜ʖ͡º)

@Mam-na-imie-Porucznik nie tak puszysty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@BlackSlip slyszałem o tym ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
Trzeba było pilnować :) Bardzo dobrze zająć się kotem który lata bez opieki na dworze


@Desiro: No tak, bo komuś mógł przypadkowo zwiać przez uchylone drzwi, a później go szukał nie wiadomo ile, może nawet nagrody za znalezienie wyznaczał, ale to dla kociarza i tak dalej jest zbrodnia, bo kot się komuś zgubił. Życzę każdemu upośledzonemu kociarzowi, żeby mu też kiedyś zwiał kot nie z jego winy i żeby ktoś inny
  • Odpowiedz
@Ronin223: Miałem podobna akcje. Ja i @Anaheim piliśmy na placu zabaw. Zaczęli mocno dosc mocno padać i nadchodziła burza - wiadomo jak to w czerwcu. Poszliśmy do lasu a tam małe koty xD Złapałem jednego, rozbiłem bluzę z kapturem, wsadziłem go za bluzę i rura na rowerze w tej burzy do domu xD Przyjechałem cały mokry i #!$%@? xD Dałem matce kota do rak z wielkim bananem, a ta do mnie
  • Odpowiedz