Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że niektórzy tutaj tylko czekają na spadki kursu, żeby później pisać o tym post za postem. Czujecie się przez to jakoś dowartościowani, czy co? Dlaczego nie było was tutaj, kiedy wzrastało? Przecież mogliście pisać, że zaraz spadnie, itd., a jednak tego nie robiliście. Czyżby nie było wtedy tej pewności siebie?

Kurs może wzrosnąć, a może nawet spaść bardzo nisko, ale jak już widzieliśmy, nie musi być to trwałe. Zarówno Wy możecie zarzucać nam naiwność, jak i my możemy zarzucać Wam ślepą wiarę w to, co oficjalnie się mówi.

Jeśli ktoś sprzedaje akcje to w tym samym momencie ktoś inny je kupuje. W ostatnich dniach mieliśmy całkiem wysokie obroty. Mam rozumieć, że większość z tego zrobili miłośnicy GME, tak? Ależ oni wymieniają między sobą te akcje :)

Zabawa skończyła się już w sumie prawie rok temu jak twierdzą grubasy więc dziwne, że AMC i GME mają wciąż podobne wykresy. Zupełnie naturalne, prawda? ;) Zwykły przypadek i tyle :) Przecież grubasy na 100% mówią szczerze i nie na powodów, żeby nie wierzyć, no nie? Skoro powiedzieli, że shorty wykupione, to wykupione i już, a kurs spada, bo spółka jest słaba i tyle :)

#gme
  • 6
@adam_ps:
Objaśniam i tłumaczę:
Powielasz częsty mit. Kiedy wzrastało też mówiliśmy że to nigdy nie wyjdzie

Myślę że inni chcą pokazać że znowu mieli rację, to rzadka umiejętność zwłaszcza na tym tagu

Ja tak jak od dawna mówiłem chcę po prostu żeby ten tak umarł bo jest głupi siema
@2fac: Okej, może masz rację z tym, że piszecie też przy wzrostach, ale jak wytłumaczysz w takim razie fakt, że w ciągu tygodnia właścicieli zmieniło około 25mln akcji? Spanikowani użytkownicy Reddita sprzedawali twardszym użytkownikom Reddita? Jakoś ciężko mi w to uwierzyć ;) Jeśli jest jak twierdzicie, GME nie jest nic warte i powinno spaść to zapewne grubi gracze wiedzą o tym dużo lepiej, więc zakładam, że to drobni akcjonariusze robią ten
@adam_ps: mordo, nie pisz w merytoryczny sposób ze szczurem. Sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona bo jest bardziej doświadczony xD
Zbieram się do nagrania krótkiego filmiku o nich, ale to za moment, bo za bardzo nawet nie mam do tego głowy i czasu.
Szczury to się wrzuca na czarno i elo.
@adam_ps: Jak dotąd nie widziałem jeszcze solidnej teorii która wyjaśniałaby czemu nie mogłoby potencjalnie dojść do squeeza. Gme meltdown faktycznie próbował, ale pomijane były najważniejsze podstawy problemu, głównie kwitują "hehe sekta hehe". Niektórzy szczególnie uaktywniają się przy spadkach, ale nie zależy im na obaleniu całych encyklopedii DD które powstawały przez rok, tylko na trollowaniu. Trochę taki gme meltdown tylko w wykopowym wydaniu. Jak ktoś ma dobry kontrargument, chętnie przeczytam, ale shitposting
@RolexyTesto: Dawno nie przeczytałem na tagu tak konkretnej i racjonalnej opinii. Dodam jeszcze do tego fakt, że przez ostatni tydzień podczas sesji przemieliło się około 25mln akcji i jakoś nie potrafię uwierzyć w to, że drobni akcjonariusze zrobili taki obrót, tzn. nie było żadnego konkretnego powodu, aby coś takiego miało się wydarzyć. Ja również obawiam się przeciągania sprawy w nieskończoność, bo wydaje się, jakby ktoś miał przyzwolenie na coś takiego i
@adam_ps: Mimo kółkarzy i detalu co bawi się w opcje te ruchy które obserwujemy na wykresie nie są możliwe bez ingerencji dużego kapitału. Nawet jeśli ustalimy, że fundusze i instytucje w teorii dalej bawią się na gme to statystyka kupujących/sprzedających w detalu jasno daje do zrozumienia że zainteresowanie kupnem nie spada. Dodatkowo coraz więcej akcji ma realnych właścicieli. Więc nawet jeśli sprawa będzie się ciągnąć jeszcze długi czas, pewne jest że