Wpis z mikrobloga

@GG99: Ja wymiękłem po 60km w imperialach (tj fizycznie jeszcze by trochę poszło, ale stygmaty się pojawiły), ale była na tagu mirabelka, która robiła takie trasy, na dodatek na setupie z bananem.

Na trasy 40+ kupiłem sobie plecak z pojemnikiem na wodę i rurką do jej picia. Bardzo wygodne rozwiązanie, jeszcze zawsze zabierałem mały zestaw bandaży + środek dezynfekcyjny, ale nigdy nie był potrzebny.

I jakie aktywności polecacie żeby być w
  • Odpowiedz
@GG99: ja raz zrobiłem równe 100, mam blisko mojego miasta ścieżkę po starym nasypie kolejowym, 30 km w jedną stronę więc trasa przyjemna.
Miałem kilka batoników proteinowych i jakieś dwie kanapki. 4 litry wody to za mało, koło 80 km jacyś rowerzyści mi odlali trochę bo poprosiłem
  • Odpowiedz
@GG99: poszukaj na #rolkomaraton.
Ja sama też nigdy do takich odległości nie dobiłam, zawsze rezygnowałam jak buty zaczynały mnie pokonywać, ale dobre skarpety plus skarpety na zmianę pozwalały jeszcze dobić kilka km bez bólu, plasterki compeed naklejone profilaktycznie już przed jazdą. tereny zdecydowanie płaskie i z dobrym asfaltem, szkoda się męczyć, dużo wody i batoniki energetyczne
  • Odpowiedz
@GG99: W Lubuskim ( ͡º ͜ʖ͡º)
Aaaaaa no i w ogóle wymyśliłem sobie wtedy, że zrobię te 100 km i zrobiłem, nikt mi nie powiedział wtedy, że na 4x80 to nikt normalny się na takie odległości nie zabiera xD
Dzisiaj 4x80 tylko do hokeja już używam a jazda na 3x110
  • Odpowiedz
@GG99: zrobiłem 55km, poszły prawie dwie butelki oshee ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobiłbym więcej, ale wiatr nie pomagał i mój współtowarzysz wymiękł. Banany też polecam, ewentualnie snickers albo coś proteinowego
  • Odpowiedz
Na Kaze 3x90 lub 3x110,
Trasy nie wyznaczam, raczej spontanicznie zawsze jak nogi ponosią. Jeżdże zazwyczaj po cały mieście.
Nie ma kompletnie dla mnie znaczenia aż tak nawierzchni, byleby było w miarę prosto :D

Taka w miarę ostatnia trasa to z Gdańska Głównego na Hel
  • Odpowiedz
@GG99 znajdowałem sobie fora dla rowerzystów na których opisywali swoje trasy dorzucając zdjęcia - na tej podstawie byłem w stanie wywnioskować po czym i gdzie jeździli :D szczególnie fora dla ludzi jeżdżących na szosach mnie interesowały. A tak są jeszcze przewodniki dla rolkarzy. Jak coś znajdę to podeślę
  • Odpowiedz