Wpis z mikrobloga

Zgodnie z tradycją wszystkich osób dostających #wykopaka robię #pokapake
Dla mnie ten prezent to właściwie coś więcej ze względu na zbieżność terminów bo już jutro #urodziny także cieszę się podwójnie ()
Paczkę dla mnie w tym roku przygotował @Himiodzio czyli jeśli wierzyć twojemu podpisowi na etykiecie - Przemek i tutaj wielki przytulas dla ciebie ()
Otwierając paczkę na początku było cholera ale dobrze zapakowane i coraz większe zrozumienie jak czują się ludzie którzy odbierają paczki ode mnie - pakuje je często równie starannie. No i na początku list - postanowiłem przeczytać chociaż zawartość kusiła i ahh ta cała paczka po prostu pachniała świątecznie i tak jak uwielbiam. W liście Przemek opowiedział mi na starcie o sobie i powiem ci tyle - jesteś niesamowitym człowiekiem i woah - dlatego kocham wykoPAKE i takie rzeczy bo po prostu poznaje tu niesamowitych ludzi a ty to potwierdzasz.
Zacznę od najdrobniejszej rzeczy - pinu a właściwie „guzika?” z Corgim. Opowiedziałem o sobie, że kocham #corgi i ah po prostu będę mógł mieć go teraz przy sobie zawsze () Wszyscy psiarze i miłośnicy Corigisiów - zazdrośćcie! Ale tutaj zaczęła się tajemnica pinu - no bo ni cholerę nie potrafiłem go otworzyć i zacząłem się zastanawiać czy ja jestem utalentowany inaczej czy ten Corgi - okazało się, że po prostu chyba przekłada się go przez dziurkę od guzika i się tak prezentuje! Chyba haha! Będę go traktować jako element stylu i jeden z najlepszych prezentów jakie kiedykolwiek dostałem!
Zostając jeszcze w temacie mody dostałem #skarpetki - cholera tak dostałem pierwszy raz w życiu skarpetki na święta i bardzo mnie to cieszy! Od niedawna jestem #skarpetkiboners i kiedy wyjąłem je z pudełka było tylko „Wiiii!” Nieświadomie sprezentowałeś mi również całe czerwone skarpety o których myślałem od bardzo dawna w kontekście mody i ah, powtórzę to co napisałem od razu - to niesamowite!
Jak wiadomo nie tylko skarpetki zdobią człowieka innie tylko siebie warto zdobić więc otrzymałem pare ozdób świątecznych - już powoli zacząłem dekorować sypialnie i czuje się mega z tym ()
Przez przypadek opowiedziałem jeszcze w anonimowych o tym jak wielką ciapą jestem i, że często zapominam o jedzeniu i co? Dostałem specjalnie słodycze coby troszkę dupeczke utuczyć! Nigdzie i nigdy nie mówiłem o tym ale idealnie trafiłeś z czekoladą, bardzo ją lubię - a ciasteczka z milki? Uwielbiam je! Autentycznie uwielbiam te ciasteczka! A tu najlepsze i wjeżdża cały na czerwono boooo… pepperkaker! Czyli po polsku ciasteczka korzenne które nie wiem czy mówiłem to wprost czy gdzie była taka informacja ale wprost uwielbiam i ah! Dostałem je dlatego, że lubię chrupać ciasteczka do herbaty i tutaj wjechała moja ukochana biała herbata i ahh… czekam na weekend i chwile odpoczynku żeby zrobić herbatkę i zachrupać ciacho (już teraz się nie powstrzymałem i pare zjadłem tak je uwielbiam (ʘʘ) ). A oprócz białej herbaty dostałem również aromatyzowana czarna z nutami pomarańczy i cynamonu czyli po prostu zapachy które uwielbiam i jednoznacznie kojarzą mi się ze świętami. A jak wiadomo jak gorąca herbatka to i podstaweczka pod kubeczek z wyciętą choinką która jest awww! Bardzo mi się podoba i wywołała u mnie reakcje jak u małego dziecka czyli - rozdziawione usta i westchnienie zachwytu. Ale kiedy już skończy się czarna aromatyzowana herbata dostałem trzy syropy - teoretycznie do kaw ale kto powiedział, że do herbat możemy dawać tylko powidła i przetwory owocowe? Jeden syrop jest waniliowy a drugi cynamonowy. Uwielbiam cynamon - cynamon to święta. Ale trzeci syrop to szkoda gadać. To coś co kocham i jest lepsze niż glögg. To syrop dyniowy z przyprawami! Bożu ahhh!!!
P.S. Pepperkaker życiem a Corgi miłością haha
#pokazpake
ParanoidBumblebee - Zgodnie z tradycją wszystkich osób dostających #wykopaka robię #p...

źródło: comment_1639425642eTyY3lvXxuxYwJLbzZWx19.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@ParanoidBumblebee Bardzo się cieszę, że paczka Ci się spodobała! Muszę przyznać, że miałem mega stres z całością, bo bałem się, że coś może nie być trafione.
Liczę, że teraz już tylko ze wszystkim będzie dobrze! :)
Już podczas wysłania paczki, dowiedziałem się o urodzinach Twoich, że są dnia następnego, wstępnie myślałem nawet, że może idealnie paczka na jutro dotrze, ale cwany inpost musiał dotrzymać terminów ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz