Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gonzo91: pytam serio bez ironi - jakby to miało wyglądać z testami lateral od nhs? Nie dostajesz zadnego certyfikatu za negatywny test chyba, co mialbys im polozyc na odprawie celnej tę płytkę z kreskami czy test jest negatywny? :D
@gonzo91
@adriano30
Testowałem podanie wyniki testu w apce, nie pojawia się na covid pass, ale w historii covid się pojawia, tak to wygląda jak na fotce. Nie jestem optymistyczny bo na pierwszy rzut oka widać że to darmowy test, którego wg brytyjskich przepisów nie można używać do podróży, ale może na lotnisku się ogarną że Polska nie wymaga fit 2 fly.
Pobierz kwiatosz - @gonzo91 
@adriano30 
Testowałem podanie wyniki testu w apce, nie pojawia ...
źródło: comment_1639427767pyP7ZfeShu83VIwdSDnCJC.jpg
@adriano30: Możesz zrobić PCR test on site i na miejscu podajesz maila, na którego dostajesz wynik w ciągu kilkunastu minut. Nie robiłem tego jeszcze ale dostałem taką informację od babki na miejscu, bo pytałem w razie czego. Od razu zaznaczyła, że to nie jest travel test no ale jak zauważono wcześniej, z polskiej strony nadal nic nie jest jasne także....( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kwiatosz: mysle ze taka apka w polsce na granicy by przeszła... bo najpewniej ani pasażerowie nic nie wiedza, ani straż graniczna nic nie wie... więc jak zobaczą cokolwiek co wygląda w miare wiarygnodnie to cię puszczą dalej bo po co sobie mają robić więcej roboty xD