Wpis z mikrobloga

Mirki, ma ktoś #flydesk? Mam taki komunikat, od 99 do 0 odlicza i zmniejsza się co minutę, jak dojdzie do 0 to zaczyna głośno pikać. To to znaczy? W żadnej instrukcji o tym nic nie ma, jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że może za duże obciążenie stelażu jest?

#biurko
  • 10
@fiku_miku: Zalecana strategia pracy przy biurku to stać kilkadziesiąt minut i trochę siedzieć na zmianę.

Biurka mają funkcję to ułatwiającą — przypominanie co ustaloną liczbę minut o zmianie pozycji. Nie znam Twojego modelu kontrolera, ale opis pasuje idealnie do tej funkcji.
@gandhi: Ok, to faktycznie wygląda dokładnie jak to, o czym mówi w filmie. Czyli musiałem coś poklikać, zapamiętując pozycje, albo nawet przez przypadek przechodząc obok coś powciskałem. Dzięki (òóˇ)
@PodniebnyMurzyn: Wziąłem blat dębowy, nie olejowałem i w sumie trochę żałuje, że go wzialem i teraz brałbym bambus - trochę mi się jakby wygiął od strony krzesła, tak, że jak stawiam kubek to się może bujac xD
@PodniebnyMurzyn: Tego w ogole nie zobaczysz ze zdjecia, to jest takie minimalne wybrzuszenie tak na szerokosc 10cm od krawedzi, czyli tam, gdzie stawiam kubki/po drugiej stronie mam myszkę.

A, no i w biurku za ponad 4k zle mi wykrecili otwory na organizer kabli XD i do teraz nie chcialo mi sie tego samemu ogarnąć