Wpis z mikrobloga

Szczepienie na covida cały czas ma status eksperymentu medycznego. Chyba że coś przegapiłem.

@CheSlaw: informacja o statusie szczepień na Covid-19 jako "eksperyment medyczny" gdzie jest wpisana?
W którym miejscu w konstytucji są przesłanki odnośnie "eksperymentów medycznych"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CheSlaw kurde jak wyjdzie nowy smak cheetosow to muszę producenta zaskarżyć.


@innv: Co ty #!$%@??

Bierz tego połowę


W dodatku sam ze sobą chyba zaczynasz gadać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CheSlaw widzę, że ty #!$%@? od rana xD i trochę zaczynam się martwić. Zabawny szurek a teraz jeszcze agresywny ().
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ps. Żeby ktoś nie podpalał tych szurskich teorii.


https://www.gov.pl/web/rpp/rpp-szczepienia-przeciwko-covid19-nie-sa-eksperymentem-medycznym

@innv: O, a teraz linkujesz do pisowkich kłamst. To ta sama strona która mówiła o 100% ochronie szczepionki przed ciężkim przebiegiem choroby i śmiercią? Ma to tyle wartości co wystawianie mandatów za brak maseczki albo zamykanie sklepów bez jakiejkolwiek podstawy prawnej co udowodniło już wiele spraw sądowych. Napisać sobie mogą dla swojego patologicznego elektoratu co chcą. A tutaj mamy trochę inna
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CheSlaw opinię prywatnych firm xD które tak czy inaczej płacą za NOP i sporadyczna śmierć. Niektóre firmy ubezpieczeniowe się wycfanily i nie płacą za hospitalizację na Covid19 - bo to sytuacja nadzwyczajna i pandemiczna której nie ma w ofercie xD.


Dawaj dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@innv: co dawaj dalej?

A może ty podasz jakiś sensowny argument, który nie jest powtarzaniem kłamstw usłyszanych o 19.30 w rządowej szczekaczce?

kurde jak wyjdzie nowy smak cheetosow to muszę producenta zaskarżyć


Albo wytłumaczysz swój tok myślenia który doprowadził do tego wpisu XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CheSlaw ja mam tobie coś wytłumaczyć? Jak ty nie rozumiesz sam co wrzucasz ( ͡º ͜ʖ͡º). Byle by pasowało po tezę, której nawet ty sam nie sformułowałes.

Trzymaj się zdrów.
  • Odpowiedz