Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że nofap nie ma sensu więcej niż 7 dni... do tego czasu rośnie testosteron i jeśli ćwiczycie mięśnie to ma to jakieś uzasadnienie, ale potem jego poziom się normuje. W nofapie nie chodzi o to, żeby sperma wam gniła w jajach, tylko o nawyk niedotykania siura własną ręką. Polecam kupić fleshlighta (wpiszcie "sztuczna pochwa" na Allegro), ja wyspermiam się co 3 dni i czuję się jak prawdziwy chad odkąd to praktykuję. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale to #!$%@? działa.

#nofapchallenge #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #blackpill
  • 5
  • Odpowiedz
@vanschout: nofap ma sens tez dlatego ze nie pozbywasz się takich rzeczy jak cynk który jest w spermie, a właśnie cynk ma duże znaczenie odnośnie włosów. Gdy ja nie waliłem konia przez dłuższy okres czasu np wyjazd ze znajomymi to zauważyłem ze miałem lepszy włosy optycznie gęstsze po prostu zdrowsze, a gdy zwalilem to gorsze gdyż pozbywasz się minerałów z ciała
  • Odpowiedz
@fallenhite1337: Nie jestem wege, więc w czym problem? Jeśli chodzi o mięśnie to osobiście czuję naprężenie ok. 7 dnia nofapu a potem wręcz zwiotczenie. Najlepszą motywację do ćwiczeń mam gdy robię fap co 5 dni.
  • Odpowiedz