Wpis z mikrobloga

Nigdy nie myślałem że #wykopjointclub stanie się częścią mojego życia. Zaczynałem jak każdy od kilku buchów od starszego koleżki w wieku 15/16 lat. Potem pojawiły się kontakty i od 19-stego roku życia dość regularnie spożywałem trawkę. Teraz tych lat mam prawie 30 i w kwestii spożywania trawki nic się nie zmieniło. Mój dzień zaczyna się od zapalenia jointa i dopiero następnie idę wypić kawę, ogarniam się i wychodzę do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#narkotykizawszespoko
  • 13
  • Odpowiedz
@MMM22: To ciężkie pytanie ale szybko licząc średnio w miesiącu przepalam około 30g/40g więc 35 załóżmy. Teraz cena weźmiesz w hurcie na miejscu wyjdzie po 30 zł, chcesz coś z dark netu lepszej jakości z polski wyjdzie po 35/40, chcesz hiszpanie wyjdzie po 40, chcesz cali wyjdzie 100 zł za 1g. Uśredniając cenę to 40 PLN więc 1400 zł +/- ale szczerze różnie to bywa.
@Alzheimer: coś z branżą e-commerce,
  • Odpowiedz
@MMM22: > anyway, dobre ceny w hurcie. Pozdro z Silesii
Poznaj miejscowych oni nadal mają dobre ceny w hurcie tylko no wiesz to specyficzni ludzie.
  • Odpowiedz
@Grann: U mnie podobnie choć jestem młodszy. Zacząłem palić w średniej, wcześniej jakieś podejścia do palenia z lufki ale z racji potężnej masy nie kopało zbyt mocno. Później jak poznałem inne sposoby to polubiłem tę roślinę. @porterhouse: Dokładnie mam to samo, na początku normalnie na kilka dni potężnego jarania było a obecnie 1g na dzień to norma bez większego polotu ale z racji oszczędności obecna taktyka to 0,5g na dobę.
  • Odpowiedz