Wpis z mikrobloga

Mirasy miał ktoś problem z dryfującymi analogami w dualsense? Ogrywam Crisis 2 Remaster i pojawił się problem. Gałka wykrywa ruch mimo że go nie ma. Zarówno w grze jak i w menu konsoli. Drugi Dualsense działa normalnie. Reklamowal ktoś pada? Naprawiają czy jak to $ONY? #ps5 #ps4
  • 3
@Pogromca_pedryli: Miałem. Trzeba zadzwonić na infolinie i że chcesz oddać pada na gwarancje bo ci dryfuje (o ile dalej masz gwarancje ofc.). Będą chcieli od ciebie jakieś dane i numer z tyłu pada (ten co się zaczyna na G). Dostaniesz tam do wydrukowania wszystko co potrzebujesz i wysyłasz do nich tego pada. Za przesyłkę w obie strony płaci sony. Mi przyszedł inny pad z Francji, ale nie wiem czy nowy czy
F.....n - @Pogromca_pedryli: Miałem. Trzeba zadzwonić na infolinie i że chcesz oddać ...
@Pogromca_pedryli:

Zglaszaj, i Ci wymienia tylko ze nie na nowy, a naprawiony po kimś tzw. odnowiony. Ten ktory przyszedł do mnie, jest duzo solidniejszy, ale zupełnie inaczej wciska sie przyciski, jakby caly osprzęt ze srodka byl wymieniony na jakiś zupelnie inny, nie od ps5, pad wygląda na nowy ale na 100 % byl używany, co mówią od razu na infolinii i jest informacja o tym przy zgloszeniu wyraznie napisana. Zajmuje to