Wpis z mikrobloga

@s---k: Serwer będzie stał do miesiąca, nie ma spiny :D Zawsze można wejść na chwilę pochodzić, ubić RaidBossy, ładnie się ta gra zestarzała a odrobina nostali we święta jak najbardziej wskazana :)
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: myślę, że ze względu na fakt, że serwer stoi krótko to rate powinno być high, bo nikomu nie będzie chciało się expić przez tydzień. Enchant w sumie bez znaczenia, bo i tak każdy będzie miał maksimum, bo tylko wtedy jest sens rywalizować, ale może fajnie byłoby utrudnić zdobywanie enchantów, bogów itp. Jeszcze jakby działało hero to byłoby super. Nie wiem ile jest zabawy z ustawieniami, ale jakby ustawić np
  • Odpowiedz
Top C w sklepie potem tylko z krafta szansa skrafcenia 20% (brak fulldropów) :D.
Safe enchant + 0 max enchant 20, szansa wbicia 95% :D.
Szlachectwo za quest item z GB Waldek, Antek :D.
O i koniecznie książki na skille :D.
1% szansy na spawnięcie Waldka lub Antka po ubiciu elpy albo gremlina :D.
  • Odpowiedz
@JanuszSebaBach: Ło panie nie wiem czy umiałbym połowy z tych rzeczy ustawić xD

Edycje sklepu może bym spróbował ogarnąć.
Szlachectwo fajny pomysł :D
W sensie książki na kupno skilli czy enchantów ;d?
Nie wiem czy się da zespawnic potwory po zabiciu innego stworka, nie widziałem takich rzeczy w plikach rok temu. To chyba jakiś custom l2j mode był :D
@Niebadzkotem: może do C/B grade a A,S ,S84 z
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: No tak sobie żartuję, że fajnie by było ale na taki krótkotrwały projekt to się nie opłaca grzebać. Tylko to co da się ustawić w rate a reszta to większa robota. Ale jakiegoś NPC buffera albo buff pod alt+B to mógłbyś ogarnąć. A z tych rzeczy część da się ogarnąć w formie ewentu - Admin spawnuje wszyscy szukają :D.
  • Odpowiedz