Wpis z mikrobloga

Plusujcie ten wpis, zawoła was za dwa lata i zobaczymy czy chipy pod skórę będą już standardem, w walce z COVID.

Jeszcze parę lat temu chipy RFID i masoni kontrolujący populacje to były twarde teorie spiskowe. Wtedy zaczęły pojawiać się terminy typu foliowa czapeczka czy żółte napisy. Jestem ciekaw, jak szybko świat się zmieni i z twardej foliowej czapeczki, przejdziemy do nowej teraźniejszości. Przewiduje dwa lata, w 2024 chipy pod skórę będą pół-obowiązkowe, a do 2026 będą już obowiązkowe, jak dzisiaj szczepionki. W końcu telefon może ci się rozładować, i jak okażesz swój kod dobrego goja?


#koronawirus
Pobierz trejn - Plusujcie ten wpis, zawoła was za dwa lata i zobaczymy czy chipy pod skórę bę...
źródło: comment_1639244285h2ubLS9fMhS563v9hpPD2G.jpg
  • 10
W końcu telefon może ci się rozładować, i jak okażesz swój kod dobrego goja?


@trejn: Przecież do tego nie potrzeba chipu. Wystarczy detekcja twarzy tak jak to robią w Chinach.
@trejn: nie wiem czy już, ale RFID to będzie tylko początek w ramach przyzwyczajania do elektroniki w ciele. Kolejne wersje będą lepsze
@Scaab: Kilka miesięcy temu mówienie o trzeciej dawce to była teoria spiskowa w opór zabawna. W grudniu zeszłego roku mówienie o Paszporcie szczepieniowym to była teoria spiskowe z filmów z żółtymi napisami. Jak zawołam cię za dwa lata i już czipy covid passy będą powszechne w użytku to odpowiesz że od początku było wiadomo
Pobierz trejn - @Scaab: Kilka miesięcy temu mówienie o trzeciej dawce to była teoria spiskowa...
źródło: comment_1639264894dJW5j9rCkLM8evkPWPMUOn.jpg