Wpis z mikrobloga

@mrkobel Od roku używam tę bocialarkę, ale w wersji S21B (różni się od tej podlinkowanej tym, że ma wymienną optykę, aczkolwiek ja używam tylko tej rowerowej). Na rowerze spisuje się bardzo fajnie, ale świeci naprawdę mocno i trzeba uważać żeby nie oślepiać ludzi z naprzeciwka. Dlatego też większość czasu jeżdżę w trybie 7% (200 lm) i jest to w zupełności wystarczające na zastosowania miejsko/parkowo/zurbanizowane. Na pełnej mocy, wiadomo, jest jak mała elektrownia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrkobel: od najtańszej do najdroższej, podobnie z jakością (chociaż pierwsza już i tak jest klasę wyżej niż większość petzli, black Diamondow itd) - sofirn sp40, skilhunt h04 RC, armytek wizard pro (c2 czy która tam teraz wersja wyszła jako najnowsza)
@m0d3_m4_d0wna: ok, dzięki.
Strasznie dużo tego jest, myślałem żeby kupić zwykła i czołówkę na tym samym akumulatorze. Tylko nie wiem w którym kierunku iść, 18650, 20700 czy 21700?
Ta sp40 jest spoko, tylko co do tego, s21a? Czy zwykła s2+?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrkobel: ja bym szedł w jeden rodzaj zasilania. 21700 na głowę to klocki straszne. Do ręki trochę też, ale tak bardzo nie przeszkadza. Ja bym wziął sofirn sp40 na głowę i do tego sofirn sc31 pro do ręki zamiast convoya.