Wpis z mikrobloga

  • 1
Laska ma dodatkową kamerę na dekolt xD Właśnie ktoś z rankingiem 2k+ jej sie podłożył xD Brawo stary, może ci popuści szpary


@knur3000 Wpisałem jej nick na Twitchu i obejrzałem z 5 minut vod ze strima co dałeś screen. Wygląda mi na to, że robisz nadinterpretacje tego co ona robi i specjalnie wkleiłeś screen na którym przez sekundę coś tam widać jej dekoltu. Patrząc na jej strim, to jakoś mi się
  • Odpowiedz
  • 2
bo mnie #!$%@? że chłop na streamie pokaże w grze cycka i dostaje bana a taka #!$%@? świeci dekoltem


@weezyxboss Możesz wyjaśnić w jakim świecie dekolt = pokazanie cycków? W sensie chcesz powiedzieć, że dla Ciebie dekolt jest tym samym co wywalenie całego nagiego cycka?
  • Odpowiedz
@grzsci a powiedz mi w jakim świecie cycek z gry = cycek w realu ? Administracja Twitch nie widzi różnicy dla mnie szczucie cycem jest złe w każdej formie czy to przez dekolt czy babe w basenie
  • Odpowiedz
@knur3000 przestańcie je oglądać to im się kasa skończy, one tylko wykorzystują okazję, okazję którą dajecie wy, wy którzy oglądacie a potem promujecie pod pretekstem oburzenia
  • Odpowiedz
@knur3000: W nazwie ma Dj a na drugiej kamerce widać sound board. Wam, spermiarzom to już sperma do głowy uderza, że wszędzie widzicie szczucie cycem.
  • Odpowiedz
@RexxarHell: @pmub: nie robi mi to żadnej
różnicy czy wygrywam czy przegrywam w chińczyka czy inne warcaby. W takich grach chodzi o wspólne spędzanie czasu nie o wygrywanie.

Zawsze podkładam się dzieciom, początkującym którzy grają pierwszy raz w daną grę i gdybym widział, że mojemu przyjacielowi zależy na wygraniu pewnie też dałbym fory. Nawet kilka dni temu stałem kolejkę w scrable chociaż mogłem wyłożyć literki bo mój przyjaciel
  • Odpowiedz