Wpis z mikrobloga

iPhone 13 mini
text-recenzja

aparat supcio ale te filmiki takie za ostre imo, aparacik spoczko
bateria ok szczególnie jak sie ustawi czarną tapete i wszedzie ciemny tryb
ekranik oled spoko ale miałem taki w samsungu galaxy s2, pozdro xddd
głośnik no nwm, mógłby być lepszy do muzy ale rozmowy są super spoko + mikrofon łapie z drugiego końca pokoju
ładowanie nie za szybkie, nie za wolne. i dobrze, nie chce wymieniać baterii co roku w sumie
faceid no spoko to łapie, szkoda że maseczke mam na ryju 80% czasu jak go używam
muza ten A15 Bionic jakoś inaczej (lepiej) procesuje equalizacje (korekcje) dźwięku z Apple Music. mega plus
5g jeszcze nie sprawdzałem kurcze... soruwa
zasięg dzisiaj byłem w studio muzycznym gdzie właściciel nigdy nie ma zasięgu w swoim XR. ja miałem. ale może dlatego, że jestem w Orange a on w PLAY. no nwm. może powinienem zrobić recenzje orange'a
sideloading działa altstore na najnowszym iOS i każda apka mi śmiga
gierki fruit ninja z****ie działa xdddd sorry, nie jestem graczem.
mikrofony tak jak wspominałem, klasa sama w sobie.
latarka mocna
głośnik słuchawki wyraźny, nawet androidowców słychać
jakdojade to co wtedy k*a

#apple #iphone
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@www3: co do maski - nie można ustawić alternatywnego wyglądu i zeskanować się w masce? Są podobno sposoby, chętnie dowiem się, czy działają
@k__d: oni tam niby piszą, żeby zeskanować jakby „drugą twarz” w maseczce. Ta druga twarz to chyba jest po to, żeby zarejestrować twarz kiedy jesteś np bez brody ale zachować profil twarzy przed ogoleniem brody.

ale w maseczce mi wgl nie łapie twarzy przy skanowaniu. Spróbuje jeszcze jutro bo sprawdzałem to w autobusie ale wiesz. Raczej lipa. Oni niby roku temu wprowadzili aktualizacje, ze ma w maseczce wykrywać ale jak na
@Janusz_z_Rivii: bardzo dobrze robisz. ja 4 lata temu kupiłem iPhona 8 i go zajechałem do granic możliwości. natomiast jak przeczytałem w sklepie, ze iP 12 128GB kosztuje 200zl mniej niż iP 13 128GB no to trochę no-brainer
@www3: Ja od miesiąca mam iphone 12, 128Gb w niemieckim abonamencie za 45€, wcześniej kilka lat śmigałem z iphone 7 aż miesiąc temu zbiła się szybka i przestał chodzić. Mam złotą zasadę. Nigdy w Apple nie kupuje tegorocznej nowości. Jak mi się skończy abonament to wezmę następny XD bo mnie stać kuhwa
@JanuszSraczek:

były testy w których wyszło że ciemny tryb nic nie wpływa na baterię.


kto robił te testy xddd spidersweb? xdddd

12mini telefon od kwietnia a mam pojemność 93% więc #!$%@? to daje, w takim tempie to pewnie do kwietnia będzie 85.


wszyscy wręcz krzyczą w recenzjach 12mini, że ma najgorszą baterie w iPhonie jaka kiedykolwiek była. przypominam, że gadamy o 13 mini ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JanuszSraczek:

1. Mówię o różnicy między iPhone 8 a iPhone 13, czytaj ze zrozumieniem.

2. Te Sony są do słuchania w pociągu a nie na serio xd. Bez wyciszania brzmią jak gówno a z wyciszeniem mają problemy fazowe Z DEFINICJI BO TAK DZIAŁA WYCISZANIE ANC xdddddd
@JanuszSraczek: i tak, są słabe xddd mam trójki do samolotu czy pociągu, czy po prostu do odsłuchu mixu na słuchawkach z podwyższonym basem i maja świetne wyciszenie ale mają sound signature z którego ludzie się śmiali 10 lat temu jak była moda na beats by dre.