Wpis z mikrobloga

powiem wam, o ile Mirka można traktować jako trochę trolla i mitomana to jestem po jego stronie w konflikcie z Lordem
co do hajsu, Oleksiejczuk rok nie walczył, a Miras ma % od walki, więc Miras go uczył za darmo byleby wygrał
Oleksiejczuk zmienia taktykę i tworzy swój team za plecami Mirasa, ściąga tam zawodników i nie chce wykonywać poleceń
Miras dzwoni, a ten nic się nie stało i nie odbiera telefonu i się obraża
Michał podważa jego decyzje, z trenerem od boksu ustalają sobie taktykę i olewają Mirasa, a przecież to jego klub jest
już pomijam, że od razu polecieli do TV czy youtuber'ów, żeby cisnąć Mirasa, gdzie on jednak kilka dni nie udzielał wywiadów, tylko na fb coś tam pisał

#mma #ksw
#ufc
  • 6
  • Odpowiedz
@Xadrianx00: Co wy #!$%@? skoro gdy Mirek został trenerem Oleksiejczuka to on już był w UFC?

@UFC_Jest_W_Dupie: To życie i kariera Oleksiejczuka, jeśli nie zgadza się z trenerem to może odejść i nic nikomu do tego. A twierdzenie "Michał podważa jego decyzje, z trenerem od boksu ustalają sobie taktykę i olewają Mirasa, a przecież to jego klub jest " jest śmieszne xD
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: Nie jest śmieszne. Jeśli nie chcieli realizować taktyki trenera, to mogli się z nim rozstać wcześniej na własnych zasadach, a nie stosować jakieś zagrywki, że niby Mirek jest trenerem ale na 30%
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: @Usvart:

Ja czym dłużej czytam co wy piszecie to tym bardziej mam wrażenie że staracie się prześcignąc w największych absurdach a o "trenowaniu" to wy wiecie tyle ile pograliście w UFC 4 xD

"więc Miras go uczył za darmo byleby wygrał" - To już jest Top Top absurdów. To ile kosztuję karnet by ćwiczyć u Mirka? 150 zeta? Jakby mu zapłaci te 150 zł to będzie wtedy ok ?
  • Odpowiedz