Wpis z mikrobloga

Parę dni temu PlayStation pobralo mi 240zł za PS PLUSA bo zapomniałem wyłączyć płatności cykliczne.
Mówiliście że nie ma opcji na zwrot i zwrócili :) Wystarczy zadzwonić naskrobać maila/zadzwonić na infolinię i RAZ idą Ci na rękę ze zwrotem jeśli będzie to do 14 dni przy koncie rocznym, przy grach chyba tak samo. Także jak komuś pobrało to polecam się odwołać i kupić 100 ponad taniej np PS PLUS na rok za 120zł

#ps4 #ps5
  • 13
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: sam na wykopie czytałem kilka razy podobną historie. może coś #!$%@?łeś i czytałeś, że sony nie robi zwrotu za gry cyfrowe (które już zacząłeś ściągać).
  • Odpowiedz
@utede: no nie do końca jak kupujesz coś na allegro to masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny czy tam 10 dni.
Tutaj zapomniałem że mam włączoną (automatycznie!) odnawianie PS PLUSA. Z samej usługi jestem średnio/słabo zadowolony gry w tym roku nei były warte 240zł, 120zł jeszcze ok.
Kumpel miał podobny problem w microsofcie to nie dość że zwrócili mu całość kwoty to jeszcze dali ileś tam gamepassa na przyszłość.
  • Odpowiedz
@Patus_Michal_Pol: Im więcej subskrybcji dookoła tym bardziej się zastanawiam czy nie mieć spiętego wszystkiego d o konta na revolucie gdzie miałbym 5zł i jakby chciało pobrać to bym dostał komunikat że nie mam hajsu na koncie i ym się zastanwoił czy faktycznie tego potrzebuje :P
Walić subksrybcje sprytny sposób na okradanie ludzi :P
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: możesz zwrócić pod warunkiem że tego nie korzystałeś, zycze powodzenia w zwrocie towaru otwartego lub wykorzystanego kodu :)
jeśli bardziej pasuje Ci MS to po prostu zmień konsolę albo kup drugą. Tym bardziej jak sam siebie widzisz jako "złodzieja" :D
  • Odpowiedz
@utede: Miałem Xboxa i wszystko tam jest lepsze poza grami :P
Lepszy układ gałek, zmienianie baterii, kupowanie gamepasa po 4zł, gry z VPNa.
Ale gry... playstation ma dobre gry i tyle albo aż tyle ;P Więc zostaje przy Playce :P
Spoko gry kupuje tylko pewniaki i do 80zł i je zostawiam lub od razu sprzedaje- czasem nawet zarabiam jak kupie na promce i sprzedam na OLXie :D
Sprzedam typowo Plasyation jak
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Tyle że to nadal jest problem, bo jak wspomniałeś jeden raz ci pójdą łaskawie na rękę. Jeśli ktoś nie ma potrzeby to zostawiłbym sobie tego "fribika" na jakiegoś refunda gry w złym stanie technicznym. A tak w ogóle to zwroty powinny być na konsolach standardem, niestety nie zapowiada się na to.
  • Odpowiedz
@redemptor: no w przypadku PS PLUSa pełna zgode bo w 1 dzień nei skorzystam z całości usług rocznego abonamentu :P Czy tam 14 dni. Pełen refund powinien być albo pomniejszony o ilość dni.
W przypadku gier to zależnie ile przegrane , do 2 czy tam 5h pełen refund też się należeć powinien :D
  • Odpowiedz