Wpis z mikrobloga

@ciasteczkowy_otwur: no byku nie wiem i sie nie dowiem, to wynajmowane mieszkanie #!$%@? wie kto mieszkal tutaj przede mną, może gdyby policja zaregowała szybko to wiedziałbym czy ma klucz do mieszkania czy nie. Nic nie zginęło bo mam czujny sen i miałem otwarte drzwi do sypialni wiec jak sie obudziłem to koleś był ze trzy kroki od progru
@blackshirtguy: #!$%@? jest to ze jak go #!$%@?łem z mieszkania to sie krecil jeszcze dłuższą chwilę w okolicy ale nawet ponowny telefon na policje nic nie zmienił, przyjęli zgłoszenie i kiedyś ktoś przyjedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PanKracy582: takie hawudepe na 101% bo gdyby przyjechali od razu to zatrzymaliby typa, teraz to zupełnie ich nie potrzebuje
Ale no mój bład, mogłem powiedzieć że typ #!$%@?ł mi się na chatę z jointem w japie to byliby pewnie po chwili
@PanKracy582: A co Twoim zdaniem miałem zrobić? #!$%@?ć mu ? xD Postrzelić? Obcy ze dwa razy większy ode mnie typ nad ranem #!$%@?ł mi się do mieszkania wiec zadbałem o swoje bezpieczeństwo #!$%@?łem go z mieszkania, zamknąłem drzwi i zadzwoniłem po policje.