Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was ma może #projektor #xiaomi zwany Compact lub Youth Edition (to różne nazwy, ale teoretycznie ten sam sprzęt)? Mam możliwość kupienia online modelu M055MGN, ale nie wiem, czy na tej wersji jest język polski i czy zainstaluję tam Netflix i czy będę mógł oglądać filmy HD.

Jeżeli ktoś z Was ma taki projektor i działa mu Netflix w HD to wyślijcie proszę numer modelu (znajduje się na spodzie), żebym mógł ustalić, czy ten z oferty będzie ok.

Z góry dziękuję za pomoc (ʘʘ)
panDocent - Czy ktoś z Was ma może #projektor #xiaomi zwany Compact lub Youth Edition...

źródło: comment_1639085005gEEvI2V2EuAU5QX1Kejg9W.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Solitary_Man: znam ten rzutnik, bo kiedyś go pożyczałem i wiem, że można tam zainstalować aplikacje.

Chodzi o to, że niektóre wersje (głównie chińskie, ale sprzedawane w Europie) mają jakiś rodzaj androida, który nie pozwala na instalację Netflix, albo na oglądanie filmów w HD, albo mają jakieś ułomne chińskie tłumaczenia. W związku z tym potrzebuję info od osób, które mają ten rzutnik i działa im Netflix w HD, bo nie chcę
  • Odpowiedz
@staryhaliny: Jak za taką cenę jest całkiem przyzwoity. Nie ma tu fajerwerków, ale za taką cenę to jest ok. Najważniejsze, że ma oficjalne aplikacje (ten mój konkretny model) , a obraz jest raczej spoko. Wiadomo, że do rzutników za 10 k się nie umywa, ale to budżetówka. W sam raz do oglądania wieczorem jakiegoś serialu czy filmu.

Kilka razy wypożyczyłem go najpierw w Plenti (Reklama: Sprawdź aplikację Plenti i wypożyczaj bez zobowiązań! Użyj mojego kodu IPUST i zgarnij zniżkę 20 zł na swoje pierwsze zamówienie. Link do pobrania: https://get.plenti.app/x6UB), ale po którymś wypożyczeniu pomyślałem, że chyba warto zapłacić te 2k z kawałkiem i mieć na własność. Może też zrób tak samo, żeby najpierw sprawdzić, czy Ci pasuje?

W związku z tym kupiłem go na banggood, bo nawet w Polsce wtedy go nie było. Jedyny problem jest taki, że ten mój konkretny model czasem sam traci ostrość. A serwis Xiaomi nie chce go przyjąć, bo to dystrybucja na Azję (ale wszystko ładnie działa oprócz tego). A ostrość jest tu automatyczna i kalibracja odpala jasną planszę z kilkoma krzyżykami, żeby ebudowana kamerka zrobiła zdjęcie i ustaliła odpowiednią
panDocent - @staryhaliny: Jak za taką cenę jest całkiem przyzwoity. Nie ma tu fajerwe...

źródło: comment_1652515763c9f61JUa3UzIlbfj68ujIK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@panDocent: super odpowiedź. Bardzo dziękuję. Rada z plenti doskonała - widziałem właśnie jakąś reklamę u jakiegoś youtubera, ale nazwa mi wyleciała z głowy ;)

Jaki masz dokładnie model (symbol)?
  • Odpowiedz
@staryhaliny: tak, wiem, jest droższy, ale ma więcej opcji "trapezowania", czy jakoś tak, więc można go postawić w różnych miejscach i korygować obraz. Ale nie używałem go, więc możliwe, że nie warto przy takiej cenie.

Porównaj sobie też z tym, co teraz jest dostępne w Polsce. Ja mój kupowałem chyba za 400 zł taniej, czyli niecałe 2100. Ten Twój kosztował chyba 2400. Przy takiej cenie to już wolałbym dopłacić 100
  • Odpowiedz