Wpis z mikrobloga

Kiedy ktoś uświadomi rurzowe, że spermiarze i Janusze, którzy cmokają i rzucają im komplementami w ich życiu codziennym nie znaczy, że one są 10/10 i to nie powód do mówienia, że "ma się powodzenie"? XD Przecież ci podludzie prawili by komplementy żulowi Mietkowi gdyby ten założył sukienkę, a jakby założył jeszcze szpilki to by go wyruchali pod sklepem XD

Toksyczność p0lka po 30stce wzrasta wykładniczo i symetrycznie do obwisłej skóry na całym ciele - przykład @crazykokos jeżdzący po #przegryw, która twierdzi, że nie ma kompleksów i jest wspaniała #p0lka, ale prewencyjnie daje każdego na czarnolisto po tym jak ktoś ją walnie #blackpill i wytłumaczy jej toksyczne zachowanie XD trzymajcie się tam na tym wypoku ze starymi urwiskami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz RzultyPanhuhuhu - Kiedy ktoś uświadomi rurzowe, że spermiarze i Janusze, którzy cmoka...
źródło: comment_16390524735A0gpUjD1uan24Yv5pgT8G.jpg
  • 21
najlepiej ja dać na czarno. Nawet dobrego baita napisać nie umie


@Wogybogy:

że też nie masz jeszcze tego trolla na #czarnolisto ()


@przegryw162cm:

nie jestem przekonany czy to faktycznie tak do końca troll, bo gdyby to był w stuprocentach troll i baity to by tak zażarcie nie dyskutowała i nie wrzucała na czarne listy tych bardziej dociekliwych XD https://www.wykop.pl/wpis/62282231/skoro-rozowepaski-nie-maja-problemu-z-tym-zeby-wyj/#comment-220750535
@crazykokos:

Chyba nie zauważasz, że na obrazku który wrzucasz są kluczowe słowa "NIEKONIECZNIE oznacza" czy " reakcje MOGĄ być wynikiem ich własnych problemów".

Jak kopniesz kogoś obcego na ulicy to jego reakcja nie będzie wynikiem jego problemów czy złych przeżyć tylko twojego aspołecznego zachowania i agresji.

Gdy na wykopie atakujesz facetów, przegrywów itd. i czerpiesz przyjemność z ich złości to nie jest to zdrowe zachowanie - ty kompensujesz sobie jakieś
ale się produkujesz. Przeczytałam pierwsze zdanie. Ale odpisze, ze to przecież oczywiśte ze masz BRAKI xD MASZ PROBLEMY PSYCHICZNE, coś w twoim domu rodzinnym jest nie tak, mama ci nie mówiła ze cię kocha? XD


@crazykokos: aha czyli obrazki na których napisane tezy żywcem czerpią z freudowskiej psychoanalizy i na które się powołujesz dotyczą wszystkich dookoła, ale ciebie to już nie? mmm klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)