Wpis z mikrobloga

@sachcio: @neski: @PanKracy582: Nie ma już co wywalić :P
No właśnie żywotność 66% ale powinien chyba jeszcze pociągnąć na lepszej prędkości, na hdd mam 3 razy większą prędkość a też jest zawalony.

Sofcik aktualny

Da się coś z tym dyskiem jeszcze zrobić? po całkowitym formacie będzie coś z niego?
@PanKracy582: Okazało się że w sofcie producenta była aktualizacja dysku. Co pomogło i już prędkości są normalne :) Dziękuje ci Panie Kracy za nakierowanie :)

@neski: Chodzi mi o to czy jak mam dysk m2, którego na codzień używam jako storege to czy jak sformatuje go to będę mógł użyć jako systemowy? Czy lepiej kupić nowy dysk i na nim postawić system?
@Kolacze: można tak zrobić bez problemu, ogólnie jak to będzie świeży dysk to napewno na dłużej starczy, ale jak jest co jest to format i jazda - nie powinno być większych problemów aby na takim zainstalować system
wygląda wporzo - w sensie chodzi Ci że chcesz sformatować teraz tego MX200 i postawić na nim system ?


@neski:
ja nie OP

@Kolacze:
w sumie dziwne, że aktualizacja tyle poprawiła
najważniejsze, że jest okej

jeśli chcesz zmienić dysk, a właściwie jego przeznaczenie to nie ma problemu, możesz z niego zrobić systemowy a za tydzień magazyn a za kolejny miesiąc znów systemowy