Wpis z mikrobloga

Eh, trochę się nie spodziwałem, ale się #!$%@?łem :D
Rozważam zmianę pracy w #testowanieoprogramowania #krakow jakby ktoś chciał zarobić hajs z polecenia to mogę w tym sprobować pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Głównie automaty w C# + selenium, ale mogę rozważyć zmianę na inny język.
Ogólnie doświadczenia trochę ponad 5 lat, z czego 2,5 roku to automaty, 4 lata przepracowane po angielsku, więc angielski raczej nie jest przeszkodą.
Zależy mi na tym, żeby nie było kwasów, #!$%@? i ogólnie #!$%@? atmosfery + chciałbym, żeby w firmie były osoby od których mógłby się uczyć. Fajnie, jakby była możliwość pracy hybrydowej.

Jak coś, to piszcie śmiało na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostrzegam, że CV jeszcze nie mam gotowego. Decyzja o szukaniu czegoś innego zapadła +/- przed chwilą ( ͠° °)

Dodaję tagi dla zasięgu, może jakiś dev chce zajebiście średniego QA'a do firmy polecić.
#programowanie
  • 8
@diarrhoea: mogę zrobić poleconko do dużej firmy z oddziałem w Krk - można 100% zdalnie albo na współdzielonym biurku w hybrydzie. QA trochę tam mają, zapierdzielu nie uświadczyłem - jak robisz dobrze to wszyscy zadowoleni, jak nie masz projektu to ławka i lecisz z czym tam chcesz.
@diarrhoea: Tez moge Cie polecic do wiekszego korpo w KRK, praca zdalna mozliwa, nie wiem jak konoretnie jest w QA bo pracuje w innym zespole, ja jestem zadowolony. Jak cos pisz na prv.