Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Pierwszy tydzień z #ps5 z mną. Jakie wnioski? Konsola jest OGROMNA. Wiedziałem, że będzie spora, ale to, co wyjąłem z pudełka było większe niz sobie wyobrażałem.
Przyjemność zabawy? Szybkość działania, płynność gier i kultura pracy sprzętu powalają. Dualsense całkowicie zmienia zasady gry i stanowi naprawdę nową jakość. Mam nadzieję, że przyszłe gry będą mocno wykorzystywały jego możliwości.

Choć po roku od premiery nowa generacja jeszcze raczkuje, to czuć w niej ogromny potencjał.

#gry #konsole
  • 8
@koniecswiatajestbliski: Game changerem będzie nowy Unreal Enigine, który dzięki nowym narzędziom pozwoli tworzyć b. ładne gry bardzo szybko - dzięki temu twórcy będą się mogli skupić na czymś co teraz w grach kuleje najmocniej czyli na realistycznej fizyce.

A czy w ogóle jakiś wielki przeskok jest możliwy? Chyba nie, co widać na załączonym obrazku
Celinka95 - @koniecswiatajestbliski: Game changerem będzie nowy Unreal Enigine, który...

źródło: comment_16389940690pSfgCkcdRexL53623r6lz.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@youknowthisxd: U mnie PS4 Slim po kilkunastu minutach była bardzo gorąca a PS5 po paru godzinach jest lekko ciepła, może to też kwestia tego że z uwagi na gabaryty nie leży w szafie pod tv tylko jest przyczepiona do ściany i ma porządną cyrkulację powietrza.
Mam nadzieję, że przyszłe gry będą mocno wykorzystywały jego możliwości.


@boskakaratralalala: Poza tytułami ekskluzywnymi to bym nie liczył. Tak właściwie to nie liczył bym na to, że jakaś gra wykorzysta jego możliwości bardziej niż Astro's Playroom.
@Mikla: Niestety ale możesz mieć racje. Przed kupnem ps5 wyobrażałem sobie jak pykam w nowego bf'a i jak to się świetnie bawię z nowym padem. A tam nawet tej całej haptyki nie zaimplementowali, już nie mówiąc o tym, że sama gra jest lipna :P
@Mikla: @Burkpurk: ??? xDDD przecież są wykorzystywane możliwości pada w każdej grze, w której jest to możliwe. BF to w ogóle nie wypal, bajery w padzie pewnie dali na samym końcu swojej listy do fixow. Nawet dice pisało na Twitterze o tym, ze dodadza ale później. DualSense to za duży gamechanger, żeby to zignorować. Więcej gier sprzedaje się na PS5, więc każdy developer będzie to dodawać do gry.
@koniecswiatajestbliski: wg mnie w ogóle nie chodzi o grafikę. Gry są już wystarczająco piękne, nic więcej nie trzeba. Bardziej chodzi o ogólną przyjemność z użytkowania-tryb spoczynku, ekstremalnie szybkie loadingi. Na xboxie dochodzi jeszcze wybitne quick resume. Dla mnie nowa generacja zmieniła wszystko-teraz chce mi się grać, na poprzedniej generacji nie miałem ani trochę zajawki :)