Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? panowie trzeba psychike hartowac bo bedzie tragedia w zyciu doroslym
3 miesiace mam przepracowane w bardzo ciezkiej pracy fizycznej i juz czuje sie tak mentalnie przetyrany ze to nie do opisania
a wiecie co jest najgorsze
ze ja sie tak czuje gdy:
mam kierownika i brygadzistow ktorzy mnie szanuja
mam na tyle dobra sytuacje finansowa w domu ze stac mnie na to zeby dawac dla rodzicow niemalo kasy a jednocześnie niemalo se odlozyc
mam zdrowe odskocznie w postaci aktywnego spedzania czasu z psem i sportu gdzie mam tak zajebiscie ze mam drazek na dworze
nie place jeszcze PITu a praca jest jak na taka prace dobrze platna

ja nawet nie chce wiedziec co czuja ludzie robiący w takich miejscach jak roboty, nie mogący odlozyc na żadną przyjemność, którzy nie mają dla kogo, na których nic nie czeka ani nikt, którzy są w pracy traktowani jak syf

eh i tak mysle ze moze moi rodzice nie są idealni ale czego bym nie zrobił to nigdy im się nie odwdzięczę za to jak ciezko dla mnie cale zycie pracowali bo pod względem finansowym mialem naprawde dobrze gdzie moi rodzice wcale nie zarabiają duzo a mialem z nimi lepiej niż niejedno dziecko z bogatego domu

trzymajcie sie panowie
#przegryw #kolchoz
Pobierz dumnymagazynier - ja #!$%@? panowie trzeba psychike hartowac bo bedzie tragedia w zyc...
źródło: comment_1638953188MlhGGw9XvJRTwlINR2Zh4f.jpg
  • 7