Wpis z mikrobloga

Ej prawaczki podgatunek czarmander, widzę, że teraz #konfederacja i przyjaciele piszecie i mówicie o tym, że tzw. "segregacja sanitarna" jest niekonstytucyjna.

A pamiętacie jak w 2016 r. wyglądał wykop jak "KODziarstwo" broniło ataku na Trybunał Konstytucyjny, a was to bawiło, ze "lewactwo boli upa" ?

Jak w sumie nie, bo akurat na wypok wtedy nie wchodziłem, ale i tak się naczekałem, ale w końcu jest ten moment kiedy do prawactwo boli upa.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #tklive
Kjedne - Ej prawaczki podgatunek czarmander, widzę, że teraz #konfederacja i przyjaci...

źródło: comment_163888914636NrCRp8k4R05JvnzhQQYr.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Kjedne: Bo KOD to była napompowana farsa z alimenciarzem Kijowskim i agentem Bolkiem na czele. To były m.in twarze tej organizacji, które miały ja legitymizować. Przedstawiali się jako obrońcy konstytucji. A chodziło tylko i wyłącznie o zachowanie władzy i nic poza tym. Zwolennicy tego ruchu nawet nie wiedzieli przeciwko czemu walczą, ale wystarczyło, że są przeciwko Pisowi. Jeśli ktoś naiwny wierzy w inne intencje KODu to pozdroo600
  • Odpowiedz
@Mandarex: nie jest potrzebne tu większe uzasadnienie niż, to że agent SB Wałęsa i płazy mniejszego sortu to legitymizowały. PIS chciał mieć trójpodział władzy w swoich mackach, a ostatni bastion to były właśnie sądy :) jak widać na waszym przykładzie, łatwiej jest oszukiwać ludzi, niż przekonać że są oszukiwani
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: ile razy mam to powtórzyć, żeby dotarło. To był spór o władzę nad sądownictwem. Jaro zaburzył status quo i o to tu chodziło. Praworządności i demokracja to coś co możesz zrozumieć. To za kulisami rozgrywają się prawdziwe walki i wychodzi ich znaczenie
  • Odpowiedz
@obserwator_nsa: No i ich znaczeniem jest to, że teraz sobie możecie płakać nad na przykład nielegalnymi obostrzeniami i restrykcjami, ale faktem jest, że jak PiS przyklepywał zmiany dające mu takie możliwości to klaskaliście uszami bo lewactwo boli dupa. Możesz sobie tutaj #!$%@?ć o jakichś kulisach, ale to nie zmienia faktu, że na złość lewactwu odmroziliście sobie uszy (a raczej sądownictwo). Brawo!
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: Jacy kurła wy, towarzyszu. PO, Lewitza, Hołownia czy PiSdzielce - nie ważne kto z nich byłby u sterów to zamordyzm covidiwy byłby wprowadzany, najprawdopodobniej jeszcze większy niż dotychczas. Trzy pierwsze ugrupowania domagają się obowiązkowych szczepień dla wszystkich i najlepiej wyłączenia z życia publicznego osób bez kodu QR ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brawo, próbuj dalej.
  • Odpowiedz
@obserwator_nsa: To nie jęcz o jakichś nielegalnych obostrzeniach, bo jak KOD mówił o łamaniu prawa i Konstytucji to to było śmieszne i paranoiczne i jedynie kwik świń oderwanych od koryta. Ty chyba nie jesteś świnią oderwaną od koryta, co?
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: Czy to bogoojczyźniana czy tęczowa, lewica jest mi obca. To co robił Jarosław Polzgezbaw było dla jego i partyjnych interesów, a KOD bronił swojego zada. To było śmieszne jak walka dwóch zbirów w kominiarkach kto dostaje łupy z rabunku, tylko u jednego był krzyżyk na czole. Przykro mi, ale nie uda ci się mnie zaszufladkować bo nie nawidzę jednych i drugich. Rządzą nami oszuści. Im szybciej przyjmiesz to do
  • Odpowiedz
Im szybciej przyjmiesz to do wiadomości tym lepiej dla ciebie


@obserwator_nsa: wooooooow, aleś ty wielce oświecony. No tak, PiS Lewica. To pytam jeszcze raz - co prawica zrobiła, żeby powstrzymać PiS przed możliwościami do nie przestrzegania prawa, przed którymi protestował KOD? Bo kojarzę tylko to samo co widzę w twoich komentarzach, czyli symetrzyzm, pis peło jedno zło. No i pamiętam jeszcze zachwyt nad bólem dupy lewactwa. To zachwycajcie się teraz,
  • Odpowiedz