Wpis z mikrobloga

Cześć, mam taki problem, ze famemma obciążyło mnie podwójnie za zakup ppv na fame 12. Zgłosiłem od razu reklamacje, napisałem meila i brak odpowiedzi. Po jakimś czasie złożyłem kolejna reklamacje i pisałem więcej meili oczywiście nadal brak odpowiedzi. Po ponad tygodniu napisałem do nich na ig i fb. Odpisali mi ze muszę złożyć formularz reklamacyjny bo mam na to dwa tygodnie od daty zakupu wiec kończy mi się czas. Odpisałem im ze formularz został zgłoszony 2 tygodnie temu i to oni maja 14 dni na jego rozpatrzenie, wysłałem im screeny i od wtedy kontakt się urwał. Dziś mija 18 dzień od obciążenia i zgłaszania problemu. Możecie poradzić co zrobić? #famemma #boxdel #wojtekgola #oszustwo
  • 11
  • Odpowiedz
@Jozek1: kupiłem na 12. Nawet jeśli bym się pomylił to powinni po 18 dniach podjąć jakaś akcje w sprawie ten reklamacji chociażby ją odrzucić. A ja nie mam żadnej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@edward876: Na przyszłość płać paypalem i zwrot rób przez paypala zamiast przez ich stronę. Maja 2 tygodnie na odpowiedz i oczywiście nie odpowiadają, po tym czasie ze względu braku odpowiedzi paypal rozpatruje sprawę na twoja korzyść i po kolejnym tygodniu czy dwóch hajs wraca na konto. Próbowałem zgłaszać sprawę przez ich formularz reklamacji i albo nie odpowiadali albo walili jakaś formułkę ze zwrot Ci nie przysługuje.
  • Odpowiedz
@Jozek1: konto na paypalu mam już z 10 lat i bardzo sobie chwale. Kiedyś młody i głupi nie sprawdziłem sprzedawcy na ebayu, zamówiłem telefon i zapłaciłem. Dzień później dostaje maila, że sprzedawca to prawdopodobnie scam i jeśli już mu zapłaciłem to, żeby kontaktować się z paypalem i oni zwrócą pieniądze. Tydzień czy dwa i pieniądze wróciły. Z drugiej strony Allegro koleś około 70 pozytywów, konto dość długo miał płytę biały kruk,
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: @Jozek1: dokładnie tak.
Zapłaciłem PayPal 28 czy 29zl, podczas gali cały czas wyskakiwał jakiś błąd i trzeba było odświeżać stronę. Tego samego dnia zgłoszenie do PayPal i po 2 tyg zwrot kasy.
Ktoś tutaj pisał, że robi te zwroty od pierwszej gali (rucha ich ciągle na hajs) i na 12 zgłoszeń ani razu nie odpowiedzieli.

Z tym że ja reklamowałem już jakiś czas temu. Sprawdzić musicie czy PayPal nie
  • Odpowiedz