Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pienio69: najniższy poziom, poniżej którego nie schodź to firma FOGO, niżej są tylko chińskie zabawki na budowę. Do tego koniecznie z inwerterem, prosty regulator AVR przy twoich potrzebach to za mało (chyba, że po drodze będzie UPS, który odetnie przejmie zasilanie w razie przepięcia).
@Pienio69: jaka moc? 1F czy 3 F? Na kilka godzin i do mniejszego zapotrzebowania na kW polecam agregat benzynowy, np właśnie FOGO. To polska firma, która robi agregaty na silnikach hondy, BS i włoskich prądnicach. Są naprawdę dobre. Jak masz większe zapotrzebowanie to lepszy byłby jakiś agregat na silniku DIESLA, ale to już się robią duże pieniądze.

Są na allegro stosunkowo tanie agregaty zasilane silnikami diesla, ale to są chińczyki. Silnik
@Pienio69: Nie podłączałem pod mój agregat żadnego komputera czy drukarki więc tutaj się nie wypowiem. Podłączałem spawarkę inwertorową (która ma sporo elektroniki i działała). Do elektroniki chyba najlepszy byłby inverter (tak jak pisał: Xargo1), czyli np: F 4001 ISE. Pytanie, czy wystarczy Ci te 3,2kW. Wydaje się trochę mało. Jeśli za agregatem dasz jakiś UPS, może on dodatkowo stabilizowałby napięcie.

Agregaty FOGO, które mają AVR to te z literką "R"