Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #mirabelkopomusz #pielegnacja
Mam do wykorzystania bon do Empiku i pomyślałam że strzelę sobie jakieś urządzenie do pielęgnacji. Moją uwagę przyciągnęły depilatory. Aktualnie używam maszynki i nie przeszkadza mi to poza tym że muszę jej używać codziennie bo mam ciemne owłosienie, generalnie trzeba się namachać a też mam mega delikatne owłosienie na udach i przedramionach które mnie wkurza.
Czy możecie rzucić mi jakieś tipy i opinie z waszych wrażeń dotyczących depilatora? No i najważniejsze: czy nada się do okolic bikini i pach? Bo to jest najbardziej problematyczną okolica w której zostają mi czarne kropki po depilacji. Martwi mnie że to będzie bardzo bolesne.
  • 13
  • Odpowiedz
Bo to jest najbardziej problematyczną okolica w której zostają mi czarne kropki po depilacji. Martwi mnie że to będzie bardzo bolesne.


@daddyissues_: będzie w uj (), lepiej kup sobie maszynkę elektryczną - brak wrastających włosków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daddyissues_: mam ciemne włosy, wrastające się włoski czasem (szczególnie łydki i wzgórek łonowy). Miałam 3 depilatory, próbowałam i twardego wosku i zawsze te czarne kropki. A jak nie te "szare" okolice to na drugi dzień młodsi kaktus ༼⁰o⁰;༽
Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, pomęczysz się depilatorem, będzie Cię bolała i ręka od machania aż po jakimś czasie pomyślisz o laserze.

#depilacjalaserowa jest co prawda droga, bolesna podczas sesji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daddyissues_: nie kupuj depilatora. Boli w #!$%@?. Mam swój już baaaaaardzo długo i do tej pory nie jestem w stanie nim ogolić więcej niż przód łydki i to skręcając się w męczarniach, a muszę dodać że do super wrażliwych nie należę, naprawdę. A jak na nogach boli to nawet nie chce myśleć co z pachami i bikini xD
  • Odpowiedz