Wpis z mikrobloga

Kryptomomentum, dzień 4:

Zła passa trwa nadal, tym razem spadek już poniżej kwoty początkowej. Zobaczymy czy piłkarski token pozwoli się odbić.

Kryptowaluta sprzedana: DEXE
Wartość w $ w momencie sprzedaży: 14,91
Wzrost wartości od wczoraj: - 26%
Wzrost wartości od początku eksperymentu: - 25%

Kryptowaluta kupiona dzisiaj i jej wzrost w ciągu 24h przed zakupem: Lazio Fan Token (LAZIO), 111%

Arkusz z historycznymi statystykami:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H3pF4UG7AxsO6qF_uDYR40etJsSi-KrFLA4VaNDGolg/edit?usp=sharing

O co tutaj chodzi?
Zainspirowany ETF Momentum na akcje chcę sprawdzić, czy po prostu podążając za tłumem i wymieniając codziennie na to co najbardziej ostatnio rośnie, da się coś zarobić.

Poniżej zasady zabawy i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
1. Zacząłem od 20 dolarów i codziennie wymieniam posiadaną kryptowalutę na taką, która na Binance ma najwiekszy procentowy przyrost w ciągu ostatnich 24h.
2. Jeśli w danym dniu na szczycie nadal jest ta sama kryptowaluta to ją zostawiam.
3. Jeśli żadna nie będzie rosnąć to sprzedaję do USDT.
4. Kryptowalutę wymieniam do USDT, następnie uzyskane USDT wymieniam do nowej kryptowaluty. Będą zostawać resztki USDT, będą do wykorzystania w kolejnych dniach.
5. Prowizja od transakcji na Binance to 0,1%.
6. Nie, nie będzie wołania.

Tag do obserwowania #kryptomomentum

#kryptowaluty #altcoin #lazio
Pobierz BjornIronside - Kryptomomentum, dzień 4:

Zła passa trwa nadal, tym razem spadek ju...
źródło: comment_1638728967KQWU5qpKmP5r2UwrHRYzfL.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@depcioo: nie poddaję się, dopóki nie spadnie poniżej 10$ (poniżej nie da się już zrobić transakcji). Godzina transakcji jest losowa, w zależności od tego, o której znajdę chwilę żeby sprzedać, kupić, uzupełnić arkusz i dodać post. Generalnie jest to w godzinaach 17-22.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtek777: 8.26
A da się jakoś ustawić żeby zlecenie zaczęło działać dopiero po jakimś czasie? Bo jak kupuję dane krypto to raczej logiczne że może nawet w tym samym momencie spaść poniżej poziomu, na którym kupiłem. Więc jak już to mógłbym ustawiać, że np. sprzedaję jeśli spadnie o 10%. Generalnie to wersję taktyki 2.0 z poprawkami będę wprowadzał jak obecny eksperyment upadnie (czyli możliwe że jutro). Myślę też nad dobraniem jakiegoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To w sumie zadziała tylko jeśli kupię i krypto najpierw trochę urośnie (do poziomu stop) a pozniej zacznie spadac (i odpali sie limit). Jesli po kupieniu bedzie juz tylko lecieć w dół, jak w przyadku Lazio, to nic mi nie da ustawianie stop limit, bo tego limitu na cenie kupna już i tak nie osiągnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtek777: jakby to ode mnie zależało to też bym go nie kupił w momencie jak leci w dół. Ale założenia ekperymentu są jakie są i będę sie ich trzymał. A są takie, że jesli rosło w ciągu 24h to kupuję, nie patrząc na nic innego. Jak stracę 10 dolarów to trudno. Eksperyment miał sprawdzić czy handlowanie krypto w stylu no brainer ma sens.
@BjornIronside: Niebieska linia to 8,50 $, cena już raz się odbiła (żółta strzałeczka) i spadła aż do 3,50. I taka cena była o 2-4 w nocy 5grudnia, ludzie zaczęli kupować bo tanio było i wystrzeliło do góry. Ty kupiłeś w miejscu zaznaczonym czerwoną po tym jak rosło już cały dzień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtek777: Gościu, nie ucz mnie rysowania kresek po wykresie, nie o to chodzi w tym eksperymencie xD

Nie podrosło do 8.50 bo kupiłem już po tym szczycie (18.45). Gdybym miał ustawiać takie limity jak dałeś przykład to musiałbym siedzieć przy kompie non stop, bo co chwilę odpalałby mi się stop limit sprzedający to USDT i musiałbym szukać kolejnego krypto do kupienia (albo to USDT musiałoby czekać do kolejnego dnia, kiedy byłoby