Wpis z mikrobloga

Od 3 sezonu do 5 sezonu 1 części musiałem przewijać odcinki . Na siłę oglądałem te sezony żeby tylko dokończyć je i z głowy mieć . Druga cześć 5 sezonu to było coś dla mnie :) . Trzymało w napięciu i wreszcie dobre odcinki jak to było w 2 sezonach pierwszych :D
#domzpapieru
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kalka301: mówisz? Ja wymiekłem w chyba 3 odcinku 5 sezonu, jak pobili Gandie krzycząc że dostaje #!$%@? za bycie faszystą xD to mnie pokonało.
Mówisz że później jest normalnie? Bo od 3 sezonu to przestał być serial o napadzie(napadach) a zaczął o romansach, i to typowo netflixowskich :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kalka301: zresztą już nie dało się patrzeć jak 10 osób do kogoś, bez osłony, strzela a on nic xD odkształca toru lotu pocisków.
Magazynki z 472954 nabojami też są dobre xD
Tokio jest bardziej #!$%@? niż w 1 sezonie xD
Z Helsinki zrobili popychadło (nawet mi nie przeszkadzało że jest gejem, odziwo to do niego pasowalo)
@Perun_93: Ja np zacząłem oglądać tą 2 cześć 5 sezonu to: 1 odcinek oglądam i mówię #!$%@? przewinę trochę, bo zaczyna się jak w poprzednich odcinkach . Ale 2 odcinek już bez przewinięć oglądałem ;) . Jak dla mnie warto obejrzeć już do końca i finito będzie
A opłaca się dla mnie . Pare razie myślałem, że cos się stanie, bo to oczywiste w każdych filmach tak się dzieje a tu zwrot sytuacji ciach mat o