Wpis z mikrobloga

Przyciemnienie szyby nakłada się na wewnętrzna stronę szyby, prawda? Ciężko jakoś to zdjąć? Musiałbym naprawić ogrzewanie tylnej szyby bo się przepalily ścieżki.

Swoją drogą miałem w życiu już 4 auta - 2 z nich miały przyciemnione szyby i w obu przypadkach niedziałające niektóre paski odmrażania szyby. Czy to możliwe, ze podczas instalacji pezyciemnienia można przypadkiem to uszkodzić jakoś fizycznie zadrapać, zarysować lub sama folia może wpływać na szybsze uszkodzenie ścieżek?
Być może to czysty przypadek ale wolę się upewnić.

#motoryzacja #przyciemnianieszyb
  • 4
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: mam dokładnie ten sam dylemat z którym jeżdżę już chyba trzecią zimę, nie mam czasu i miejsca żeby zrobić to samemu, zresztą akurat na tylnej szybie ciężko cokolwiek robić a każdy kręci nosem na poprawianie ścieżek od grzania tylnej szyby
  • Odpowiedz
Przyciemnienie szyby nakłada się na wewnętrzna stronę szyby, prawda?


@LuxEtClamabunt:
tak

Ciężko jakoś to zdjąć?

nie- gorzej z klejem jak zostanie

Czy to możliwe, ze podczas instalacji pezyciemnienia można przypadkiem to uszkodzić jakoś fizycznie zadrapać, zarysować lub sama folia może wpływać na szybsze uszkodzenie ścieżek?


@LuxEtClamabunt:
nie, to przypadek
ewentualnie ktoś jest hardkorowiec i drapie po szybie nożem

zobacz jak się nakłada folię na szybę- dopasowanie wymiaru, spsikanie płynem, nałożenie
  • Odpowiedz