Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Ordo_Publius: już nawet nie chce wspomniać o tym co ten gość wstawiał na portal którego nazwa zaczyna się na date, a kończy na zone xD biedny słownik... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niggalke: znaleźliście dwa czy trzy jakieś gówna z przeszłości i cały czas tym #!$%@? łał, jaka kreatywność, a podobno nie można kogoś szkalować za upodobania seksualnie, no, chyba że jakby był sexworkerką i zarabiał na olnyfans to też byście szkalowali?
  • Odpowiedz
@Niggalke: no ale zaraz, przecież każda kobieta jest piękna i atrakcyjna, nie ważne ile waży, ile mierzy i co ma między nogami, no to jak to jest, powinieneś raczej go chwalić, ze walczy z bodyshamingiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@AleKrosnoToTySzkaluj: ale przecież nie ma o tym mowy, ja tylko zaznaczyłem to, że odklejeniec chce ruchać swoją matkę, a poza tym nie przeszkadza mu to czy partnerka seksualna miałaby 10 lat czy 60. To już są naprawdę konkretne odchyły od normy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@AleKrosnoToTySzkaluj: no może i tak, nie wiem, nie odwiedzam takich redditow, ale ciekawe masz hobby, nie powiem. Wychodzi na to, że obaj w tym siedzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym, ta JEDNA wypowiedź jest bardzo oczywista i ja w żaden sposób się nie #!$%@?, tylko stwierdzam fakty. W każdym razie, miło że nazwałeś naszego odklejeńca po imieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lewactwo: Seks powinien być legalny w każdej sytuacji, nie ważne kto z kim i gdzie, niech żyje wolność!
Też lewactwo: COOOO NAPISAŁEŚ ŻE CHCESZ RUCHAĆ KOBIETĘ PO 60 ROKU ŻYCIA? JAK ŚMIESZ!!!

Czekam aż #!$%@? się o to że ma faceta, bo to też niemoralne XD
  • Odpowiedz