Wpis z mikrobloga

@Esarmist: U mnie kable na słupach wiszą jakoś z pół roku i nie widać żeby coś miało ruszyć... Pisałem do nich i chyba jakiś bot odpisuje bo dostałem dwie takie same wiadomości w odstępach kilku miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Esarmist: Ja aktualnie lecę na firmowym T-Mobile który jest bez limitu danych i prędkości, tylko to ratuje całą sytuację, wcześniej miałem 300 GB z Play i musiałem liczyć każdy GB żeby starczyło do końca miesiąca.
@lIENll: Skad ja mam wiedziec? Zrobili system z mapka jak w Orange, wczesniej nie bylo takich informacji tylko czy adres jest dostepny lub w trakcie projektu/budowy, oni sa strasznie do tylu z wszystkim, mieli zakonczycz projekt do 2020 a znajac zycie do 2023 nie beda gotowi z wszystkim adresami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzywy_kanister: nexera kladzie kable tam gdzie są operatorzy nie sprzedaja usług ale celowo uruchamiaja konkurencje a tam gdzie nie ma operatorów (czyli gdzie jest najwieksze zapotrzebowanie) nie kabli nie klada jeszcze
@darkshadow: O czym ty piszesz? Ja mam wkopany kabel czy rurki pod sama granice dzalka, jasne robia tylko tam gdzie jest juz istniejacy swiatlowodow poniewaz taka jest wiekszosc bialych plam... Moja okolica ma spokojnie wiecej niz kilkadziesiat budynkow.