Wpis z mikrobloga

#!$%@? mircy tydzień temu sprzedałem #e39 i przesiadłem się do focusa, to jest #!$%@? dramat. Najgorzej na trasie... jprdle jak ludzie mogą tak jak zwierzęta w tym huku... ile teraz turasek 3.0 w benzynie/zizlu w rozsądnym stanie może kosztować, bo normalnie nie zdzierżę dłużej tego upodlenia (,)
  • 12
  • Odpowiedz
@GnijacyNissan: No mi nie musisz tego mówić, ale jakiś czas temu dyskutowałem pod postem, gdzie ktoś chwalił się swoją Stinger. Napisałem, że piękne autko, ale nie widzę w tych samochodach jakości rodem z E39 to mnie prawie zjedzono, że jak mogę pisać, że 30 letni gruz „jest lepszy niż nowa kia”…
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Podstarzaly_Mandalorianin: przesiadłem się z E46 3.0d na full opcji do alfy Romeo 159 2.4 bo ma więcej koni i też niby wygoda, komfort, spalanie. Taki #!$%@? #!$%@? się wszystko idzie podobnie pali 2 wiecie ropy i jeszcze rdzewieje gorzej niż bmka a na trasie głośno nie wygodnie przy 160 już ciężko komfortowo jechać więc latam po 140 na autostradzie dramat jednym słowem a myślałem że nowsze to bardziej komfortowe
  • Odpowiedz