Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ale miałem farta :D Byłem w menu na pauzie i słyszałem w tle że ktoś na mnie trąbił. Wyszedłem z menu, patrzę a tu typek w tym fordzie deluxe forza edition co jest exclusivem za kupno pada, (prawdopodobnie najrzadsze auto w grze). Od razu szybko mu fotkę strzeliłem zanim odjechał i tym samym mam ofocone 538 samochodów ( ͡º ͜ʖ͡º) #forzahorizon5
  • 6
@kamdz: one są w sprzedaży na aukcji ale nie można ich kupić, pewnie są do kupienia tylko dla tych co kupili tego pada.
W FH4 jak miałem problem ze zrobieniem zdjęcia konkretnemu samochodowi to robiłem specjalne zawody i przy zaznaczaniu jakie samochody mogą w nich brać udział dołączałem samochody, których zdjęć jeszcze nie mam, plus jeden posiadany. Oczywiście z podziałem na kategorię. W ten sposób można zrobić fotę tym samochodom, które
@RapidK: O ja też robię w ten sposób, ale nie mogę trafić na samochód Toyota Celica SS-I, ale trafiłem na gościa co popylał Hilux-em Arctic i mówię ''zaraz chwileczkę, stop, coś tu nie gra'' to auto niedostępne, zrobiłem fotkę, ale niezdążyłem zrobić printscrina. Pewnie się skumał o co chodzi i uciekł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)