Wpis z mikrobloga

Gdyby dzisiaj zamienić Hamiltona z Verstappenem miejscami to verstappeniarze pisaliby haha jaki gupi murzyn, taki bolid ma i nawet okrążenia nie umie ukończyć. Ale jak Max się #!$%@?ł to chlip chlip takie piękne kółko, najlepsze kółko sezonu. No szkoda tylko, że najlepsze kółko to takie na którym się #!$%@?ł. Jeździć na limicie i się #!$%@?ć każdy głupi potrafi (patrz Kubica w WRC). Chodzi o to żeby nie przesadzić, a Verstappen dzisiaj przesadził. Deal with it
#f1

  • 6
@Ejszyn: Próbuj dyskutować z dzieciakami. Szczerze? Dla mnie ten sezon jest najlepszym od kiedy Kubica jeździł i zdobywał podia w BMW, i mam w dupie kto wygra mistrzostwo tak długo, jak walka o nie będzie się toczyć do ostatniego okrążenia w ostatnim wyścigu. Ale tutaj taki ktoś jak ja nie ma racji bytu, bo albo jesteś za Hamiltonem, albo za Verstappenem, zero-jedynkowo, nic poza tymi dwoma opcjami nie ma racji bytu.
@bary94pl: true that mnie też to #!$%@? że nie można np Szanować jednego a kibicować drugiemu. Ja osobiście wolę Maxa bo bliżej mi do jego charakteru i podoba mi się że jest agresywny i jest undedogiem i pewnie jest dziesiątka innych powodów, ale przy tym widzę jak dobrym kierowcą jest Hamilton i też mi się podoba jak walczy o równość w Arabii i denerwuje szejków. A sezon jest meg
@Ejszyn: Ja chcę żeby Max wygrał tylko ze sportowego powodu - tj. zakończenie dominacji i śrubowania rekordów (po 7 tytułów dla MS i LH i starczy, czy będziemy potem czekać na kogoś kto wykręci 9 WDC?). Gdyby dla obu z nich była to walka o pierwszy tytuł to nie wiem kogo bym wspierał. Cóż, być może zbyt bardzo p********e fanów Maxa rzutuje mi na obraz jego samego. Ale też nie lubię