Wpis z mikrobloga

Nitro zdradził że Kamerzysta będzie bił się z Kruszwilem na gali Prime fen !!!!!! Niezłych włodarzy mają, że pierwsza gala a już taka walka. Przecież to będzie miało rekordową sprzedaż ppv! Nie mogę się doczekać. Murem za KAMUSIEM!!!!!! Niewdzięczny Kruszwil musi przegrać!!!
#kruszwil #kamerzysta #kamus #famemma #highleague
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soothsayer: Sam mam w dupie Kamerzyste i Kruszwila, szanownego pana Jacka lubie a moderatorzy regularnie kasują moje wpisy o Najmanie ale będąc racjonalnym masa osób już da tych zestawień się mocno zaciekawi
  • Odpowiedz
  • 0
@januszdoe nie. Kamuś tak milej i lepiej brzmi niż Kamerzysta, a dwa że tak jakby Kamerzysty już nie ma, tylko jest KAMUŚ. Kamerzysta nagrywał z kruszwilem, a po rozstaniu zmienił nazwę na Kamuś. To tak jakbyś mówił w 2021 na blowka cały czas minecraftblow, albo na Stuu Polski pingwin. Taki pseudonim i już. Fajny jest.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: no ta, bo rekordy w freak fightach biją ludzie z umiejętnościami i wclae nie bożyszcze nastolatek XD drama tańcula muran to też wcale nie jest drama która interesują się w 90% gówniarze XD
  • Odpowiedz
@Janek1916: Jak to jest przecież kamerzysty wina że kruszwil upadł, kamerzysta robił z niego na filmach pośmiewisko na całą polskę i zniszczył całkowicie mu opinię i wizerunek, przez co ludzie się od niego odwrócili bo są tępymi kidami jak ty i wierzą w autentyczność reżyserowanych filmów. więc za co mu ma być wdzięczny xD Mam nadzieje że kruszwil mu porządnie modrę obije za całokształt jeżeli oczywiście do tej walki dojdzie
  • Odpowiedz
@howtowisnia rekordy w freak figurach biją osoby które mają mocne comunity jak np. Wardęga albo osoby które potrafią wzbudzić emocje i zbudować postać jak np. kasjo/ferrari. A bożyszcza nastolatek to już pokazały ile potrafią np. seksmasterka xD
  • Odpowiedz
@Soothsayer: no i wardęga też jest bożyszczem gówniarzy XD kamerzysta za czasów świetności z-------y mega dobry wynik, na pewno lepszy niż ferrari czy kasjo, a dajesz przykład seksmasterki, która nie miała porównywalnych zasięgów i w sumie każdy już miał ją w dupie jak walczyła
  • Odpowiedz
@Soothsayer: no to fakt, jakby tera taka walka i tak już jest średnia, bo o kruszwilu nikt nie pamięta, a kamerzysta to tez już średnio, z 2 lata temu taka walka pewnie by była największa freakfightowa walka
  • Odpowiedz
@howtowisnia: no dlatego pytam, gdzie oni są dzisiaj, że niby to będzie taki mega mocny start gali? Kruszwil to jest dosłownie nikt i czas idealnie pokazał, że to kamerzysta w 100% stał za jego sukcesem. Kamerzysta najlepsze ma już za sobą. Jaca moim skromnym zdaniem to jest mega mocna osoba, ale w fame i wiele zależy od oponenta. Najman to nawet szkoda komentować.
  • Odpowiedz