Wpis z mikrobloga

  • 129
Baloonfest, Cleveland, 1986

Baloonfest miał być lokalnym wydarzeniem mającym na celu zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne. Podczas wydarzenia pobito poprzedni rekord świata wypuszczając prawie 1,5 miliona balonów.

Nie przewidziano jednak strat i fali pozwów na skutek wydarzenia.
Jak się później okazało balony wywołały problem w okolicznym ruchu drogowym, doprowadzając do licznych kolizji, doprowadziły do poranienia koni na jednej z pobliskich stadnin, i przeszkodziły w poszukiwaniu dwóch zaginionych rybaków, utrudniając helikopterowi poszukiwawczemu dotarcie na miejsce zaginięcia i dostrzeżenia rybaków pośród dryfujących balonów (ciała zaginionych znaleziono później, po wyrzuceniu ich na wybrzeże przez ocean).

#ciekawostki #fotografia
Turnam - Baloonfest, Cleveland, 1986

Baloonfest miał być lokalnym wydarzeniem mający...

źródło: comment_1638603743UrUcAnqB81sgZ77SkgAkoO.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@jestemmimas: Bezplanu zajmował się „sprzedażą” nikt nie wiedział o co chodzi. Potem wyszło, ze to zegarki z Chin sygnowane jako premium zegarki z Włoch od projektantów.

@Tonjuralas: słuchaj ziomek XD jak dla ciebie jest normalne, ze ktoś wprost oszukuje to spoko, ja tego nie lubię. Wystarczy sprzedawać towar taki jaki jest, a nie wymyślać ze pochodzi prosto od włoskich designerow a to zwykły chiński szrot sygnowany logiem własnym XD
  • Odpowiedz
@Ka4az Weacamy do początku... szanuje za kontent, bo pozytywnie na mnie wpływa. To, że oszukiwał (i ludzie to łykali jak pelikany), nie szanuje, ale za coś mu się gratyfikacja należy. Nikt nie jest święty, I Ty dobrze, o tym wiesz, prawda?
  • Odpowiedz
@Tonjuralas: Okej. Jak myślisz, ze to jedyne oszustwo. Z tego co pamietam tam więcej kwitków wyszło, a dalej mysle, ze jakoś musi zarabiać na podróżowanie
  • Odpowiedz
@Ka4az Tutaj się zgodzę, ale zdecydowanie patrzymy na to z innej perspektywy. Uważam, że jeżeli ktoś robi kontent, który mnie interesuje i czerpię z niego korzyść, to nawet poprawia mi humor to, że się odwdzięczam.
  • Odpowiedz